שתף קטע נבחר

ישראלי נרצח בהונדורס כשהגן על חברתו מאונס

גל ארליך, בן 23, מטייל ישראלי בהונדורס, נרצח בירי לאחר שניסה להגן על חברתו הניו זילנדית משודדים שניסו לאנסה. הוא נורה בראשו מטווח קצר ומת מפצעיו הקשים

טרגדיה נוראה סיימה טיול בחו"ל של צעיר ישראלי: גל ארליך, בן 23, מטייל ישראלי מרחובות, נרצח ביום רביעי, שבוע שעבר, בשמורת טבע בהונדורס.
ארליך טייל עם חברתו הניו-זילנדית בשמורת טבע ליד העיר סייבה. השניים הותקפו על ידי שודדים, שאיימו עליהם ודרשו את כספם וחפציהם. לאחר מכן ניסו לאנוס את חברתו של ארליך, שהסתער עליהם כדי להגן על בת זוגו - ובעקבות כך ירו בו השודדים בראשו מטווח קצר ונמלטו. חברתו של ארליך, שנפצעה בבטנה, מיהרה להביא אותו לבית חולים ציבורי, ומשם הועבר לבית חולים פרטי, נותח בראשו - אך זמן קצר לאחר מכן נפטר מפצעיו הקשים.
ארליך, תושב רחובות, בוגר סיירת מובחרת בצה"ל, השתחרר לפני שנה וחצי ויצא לטיול ארוך בחו"ל. בהונדורס התפרנס מהדרכת צלילה במועדון מקומי. חבריו סיפרו ל-ynet כי היה הצעיר בשלושת בני משפחת ארליך, והיה אמור לחזור ארצה בימים הקרובים לאחר שנרשם ללימודי ביולוגיה ימית באוניברסיטת תל אביב.
שגריר ישראל בגוואטמלה מטפל בהטסת גופתו של ארליך לארץ, וממשרד החוץ נמסר כי ארונו צפוי להגיע בתוך מספר ימים. הודעה נמסרה למשפחתו.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גל ארליך. ניסה להגן על חברתו
מומלצים