שתף קטע נבחר

5 חודשי מאסר בפועל לעו"ד שרימה את לקוחותיו

דניאל אזוגי, עורך דין שהורשע בארבע פרשיות מרמה והונאה של לקוחותיו, נידון ל-5 חודשי מאסר בפועל, 10 חודשי מאסר על תנאי ו-25,000 שקלים קנס

חמישה חודשי מאסר בפועל, 10 חודשי מאסר על תנאי ו-25,000 שקלים קנס נגזרו היום (א') על עורך דין דניאל אזוגי, שהורשע בארבע פרשיות מרמה והונאה של לקוחותיו.
אזוגי נהג לגבות מלקוחותיו סכומי כסף מופקעים עבור הופעותיו בבית המשפט ובדרך זו שלשל לכיסו עשרות אלפי שקלים. הוא גם הורשע בפריצה לחנות שאת בעליה ייצג בבית המשפט ובקשירת קשר עם איש העסקים דוד בלס, אותו ייצג, בגין קבלת הלוואה במרמה בגובה של 450,000 דולר.
בגזר הדין כתב על אזוגי שופט בית המשפט השלום בתל אביב, דוד רוזן: "מדובר בפרקליט נמרץ, שבורך בסגולות לא מעטות, אך סגולות אלו יוצגו בנסיבות בלתי ראויות. הנאשם נגלה ב-4 פרשיות כעורך דין ממולח המוכן לעשות הכל להשגת מטרותיו. הוא שיקר, רימה, השתמש במסמך מזויף ונטל לכיסו כספים לא לו".
השופט כתב עוד, כי אזוגי פגע בציבור עורכי הדין ולמרות שזיכה אותו מאשמה של שיבוש הליכי משפט, כתב כי יש להעמידו לדין בגין מעשיו בלשכת עורכי הדין. יצויין, כי אזוגי עדיין משמש כעורך דין במשרד עורכי דין גדול.


לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בעבור בצע כסף. אילוסטרציה
מומלצים