שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
    זירת הקניות

    מכביה, היום השני: אברבוך קפץ רק 5.60 מ'

    קופץ המוט הישראלי ניסה לעבור 5.91 ולשפר את תוצאת השנה בעולם, אך איכזב עם תוצאה של 5.60 מטר. יום התחרויות השני - התוצאות והזוכים

    מירב תשומת הלב ביום התחרויות השני של המכביה ה-16 (יום ד') התמקדה בתחרויות האתלטיקה, ובראשם תחרות הקפיצה במוט. הקופץ הישראלי, אלכס אברבוך, בעל תוצאת השנה בעולם (5.90 מ'), זכה במדליית הזהב לאחר שעבר גובה של 5.60 מ'. בהמשך ניסה אברבוך, ללא הצלחה, לעבור 5.91 מ' ולשפר את התוצאה אותה קבע לפני כשלושה שבועות במסגרת אליפות הפועל.

    יתר הזוכים בזהב בתחרויות האתלטיקה:

    זריקת דיסקוס גברים: פרץ ליאור (ישראל) 52.44 מ'; 200 מ' נשים: אנקינה מריה (רוסיה) 23.78 שנ'; 200 מ' גברים (גמר ב'): יבלונקה גדעון (ישראל) 21.09 שנ'; 200 מ' גברים (גמר א'): בר-יהושע מיקי (ישראל) 21.52 שנ'; 800 מ' נשים: בייטלר נעה (ישראל) 2.04.23 דק'; 800 מ' גברים: אשכנזי זאק (אוסטרליה) 1.53.20 דק'; 3000 מ' נשים: אברמסקי נילי (ישראל) 9.59.41 דק'; קפיצה לרוחק נשים: מורן כץ (ישראל) 6.15 מ'; 400 מ' משוכות נשים: דוגדקו אולגה (ישראל); 400 מ' משוכות גברים: 1. נחימובסקי דוד (ישראל) 54.63 מ'; 100X4 מ' גברים: בלארוס 40.32 שנ'; יידוי פטיש נשים: רוזנפלד יוליה (רוסיה) 54.73 מ'; יידוי פטיש גברים: בן שושן שלומי (ישראל) 57.67 מ'; הדיפת כדור ברזל נשים: קורקולין אולגה (ישראל) 12.66 מ'.

    הזוכים במדליות הזהב בשחייה:

    50 מ' חופשי גברים: אלכסיי מנזיולה (ישראל) 23.72 שנ'; 50 מ' חופשי נשים: מאיה פינקלר (ישראל) 27.45 שנ'; 800 מ' חופשי נשים: אניה רבינוביץ (ישראל) 9:00:05 דק'; 1500 מ' חופשי גברים: בנימין וסטון (ארה"ב) 16:27:10 דק'; 100 מ' חזה גברים: אופיר בתר (ישראל) 1:06:41 דק'; 100 מ' חזה נשים: אולגה צינקר (ישראל) 1:17:70 דק'; 100X4 מ' חופשי גברים: ישראל 3:29:92 דק'; 100X4 מ' חופשי נשים: ישראל 4:01:26 דק'.

    הזוכים בזהב - התעמלות:

    קרקע: ריק מגוויר (ארה"ב) 8.6 נק'; סוס סמוכות: פקט לבנט (הונגריה) 9.17 נק'; קפיצות (בוגרות): מיכל מורלי (ישראל) 8.2 נק'; מקבילים (בוגרות): ענת לוי (ישראל) 8.9 נק'; קרב רב, גמר (גברים): פבל גופמן (ישראל) 54.00 נק'.

    כדורסל:

    גברים: ארצות הברית – הונגריה 151-69; אוסטרליה – קנדה 68-57; ישראל – צרפת 79-66 (הירבו לקלוע לישראל: שי נחום – 19 נק', גיא פניני וחיימוביץ' – 16 נק' כל אחד). נשים: ארצות הברית – ישראל ב' 91-85.

    כדורגל:

    ברזיל – פראגוואי 9-1; אוסטרליה – ישראל 2-1; צרפת – דרום אפריקה 3-2; מכסיקו – אורוגוואי 2-0 (הופסק בדקה ה-75 לאחר התפרעות של שחקני נבחרת אורוגוואי). מחר ייפגשו אוסטרליה וברזיל למשחק חצי הגמר. עד כה הבטיחו את השתתפותם בחצי הגמר ישראל, ארגנטינה ומכסיקו.

    כדורעף:

    גברים: ישראל – קנדה 3-0 (25-14, 25-20, 25-16); מכסיקו – ברזיל 3-1 (21-25, 25-18, 25-21, 25-19); ישראל – ארצות הברית 3-0 (25-15, 25-11, 25-20); גרמניה – טורקיה 3-1 ( 23-25, 25-14, 25-16, 25-16). נשים: ארצות הברית – מכסיקו 3-0 (25-19, 25-10, 25-15).

    קטרגל:

    רוסיה – מכסיקו 3-0; צרפת – סלובקיה 11-2; בריטניה – גואטמלה 5-1; ארגנטינה – הונגריה 11-2; ישראל – ספרד.

    כדורמים:

    ארצות הברית – ישראל ב' 6-7; קנדה – ישראל א' 5-10.

    הזוכים בזהב בבאולינג:

    זוגות גברים: 1. אור אבירם + נועם הנור (ישראל); שלישיות נשים: ארצות הברית.

    הוקי שדה:

    נשים: ישראל /ארצות הברית (נבחרת משותפת) - דרום אפריקה 1-1.




    לפנייה לכתב/ת
     תגובה חדשה
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
    מומלצים