שתף קטע נבחר

חוברות צביעה: ילדים, אולי תציירו קצת?

רשתות הספרים מציעות להורים להעסיק את הילדים בחופש עם חוברות צביעה ולימוד. הצעות ומחירים

מה עושים עם הילדים בחופש, בייחוד במהלך אוגוסט, כשהקייטנות כבר נגמרו? רשתות הספרים מנצלות את ההזדמנות להציע להורים חוברות חופש, המתאימות בעיקר לילדים בגיל גן. האם יסכימו הילדים להעביר את זמנם החופשי מול חוברות צביעה והפעלה? אפשר לנסות ולראות.
בעבר היו חוברות החופש בגדר חובה לתלמידי בתי-ספר, והן עוררו התנגדות מיידית בקרב הילדים. מאז בוטל נושא החוברות כעול לימודי, והחוברות מיהרו לשנות תדמית והפכו מלימודיות למשעשעות, רובן עמוסות במגוון חידות, תשבצים, ציורים צבעוניים ודמויות אהובות מתוכניות הטלוויזיה.
ברשת יריד הספרים הפעילו מחלקה מיוחדת לחוברות לחופש. לדברי המנכ"ל, אבי שומר, הורים אוהבים מאוד את החוברות, שמצליחות להרחיק לפרק זמן מסוים את הילדים ממסך הטלוויזיה. ברשת חוברות הכנה לקראת המעבר מהגן לכיתה א', חוברות צביעה לילדי הגן, חוברות למידה ועוד. 43-14 שקל.
חברת פי.אם.אי השיקה חוברות צביעה עם דמויות הלוני טונס, טוויטי לבנות וטאז וסילבסטר לבנים. החוברות צבעוניות מאוד וכוללות דפי צביעה ולימוד אותיות ומספרים. סדרת החוברות הראשונה כוללת שמונה כותרים. 16.90-12.90 שקל.
ברשת סטימצקי טוענים, כי השנה ניכרת עלייה של 20% במכירת חוברות חופש בהשוואה לחופש הגדול אשתקד. חוברות הלימוד המובילות ברשת: לימוד עברית וחשבון לכיתות א'-ד', בהוצאת קוראים במותג נחזור ונצליח, ב-28 שקל; חשבון לכיתות א'-ה' בשם המורה ציפי ב-32 שקל והמורה מאירה ללימוד עברית ב-32 שקל. לפעוטות יש את הצייר הפעוט ב-12 שקל וציורי קסם ב-8.90 שקל. כל החוברות מוצעות בימים אלה בהנחה של 20%.
צומת ספרים מציעה חוברות עברית, חשבון וצביעה בשם למידה פעילה, נחזור ונלמד, המורה מירי ועוד. המחירים: 32-14 שקל.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים