שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הערב: לוחמי נינג'יטסו מישראל בקרב על שיא גינס
  45 מחברי ארגון קבוצות הבודו-נינג'יטסו בישראל ינסו לשבור הערב בהר איתן את שיא גינס בקרבות רצופים ולהלחם במשך 24 שעות ללא הפסקה. ראש השיטה, יוסי שריף: "השיא הנוכחי מצחיק. נציב רף חדש בתחום". ההכנסות מהאירוע יועברו לארגון איל"ן

  שיא גינס - זו תהיה היום (ה') מטרתם של 45 מחברי ארגון קבוצות הבודו-נינג'יטסו בארץ. החברים, כולם אגב בעלי חגורות שחורות, ינסו לשבור במשך 24 השעות הקרובות את שיא גינס לקרבות רצופים העומד על שעתיים ורבע.
  ראש השיטה בארץ יוסי שריף בעל חגורה דאן 5 הבטיח כי החבורה תציב רף חדש. "השיא הנוכחי מצחיק ואני בטוח שנשבור אותו. ננסה להגיע לשיא שאף אחד לא יוכל להתקרב אליו".
  הרעיון נול'ד לפני כשנה, כשבנו הצעיר של יוסי שריף קרא בספר השיאים של גינס אודות השיא הנוכחי וסיפר על כך לאביו. שריף, שמבצע עם חניכיו אירועים ארוכים מאלו באימונים, הופתע והחליט מייד לקחת על עצמו את האתגר. השלב הראשון היה יצירת קשר עם ראשי גינס.
  מנקודה זו ובמשך כל השנה האחרונה התאמנו שריף וחניכיו הוותיקים יותר (חגורות שחורות ומעלה) לקראת האירוע שייצא היום לדרך. על פי דבריו של שריף, המטרה היא 24 שעות רצופות של קרבות 'פול קונטקט'. שריף : "לדעתי 12 שעות כבר בכיס שלנו, 24 שעות, שהם היעד שלנו, יהיו כבר הישג מפואר".
  קרבות 'פול קונטקט' הינם שילוב של מספר שיטות לחימה שאוחדו לכדי סגנון אחד, הכולל בין היתר עבודה על הקרקע המאפיינת על פי רוב קרבות היאבקות וג'ודו.
  ניסיון שבירת השיא ייערך בהר איתן הנמצא באזור ירושלים ליד נחל הסטף, כשכל המשתתפים באירוע יעלו לקרבות מוגנים על ידי ריפוד מיוחד כדי להימנע מפציעות. האירוע יונצח במצלמות וידאו שיתעדו את שבירת השיא. כמו כן יגיעו במיוחד למקום בקרים של גינס שיעקבו מקרוב אחרי הניסיון הישראלי להירשם בספר השיאים.
  כמו בפעילויות קודמות של אירגון קבוצות הבודו-נינג'יטסו, ההכנסות שהתקבלו מחברות מאמצות ועומדות על כ-30 אלף שקל שקל, יופנו כתרומה לאגודת איל"ן, עימה נמצאים חברי הארגון בקשר קבוע.
  שריף, ראש השיטה בארץ, למד את רזי האומנות בארץ והתמקצע ביפן. מלבד זה הוא בוגר קורס מאמנים בכירים של וינגייט. את כל מי שלא שמע על השיטה ורוצה לדעת יותר מפנה שריף לאתר הבית של האירגון בכתובת: ww.ninjutsu.co.il (ראה/י "אתרים נוספים" מימין).

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יוסי שריף
  לוחמי הבודו-נינג'יטסו בפעולה
  צילום: יוסי שריף
  צילום: יוסי שריף
  24 שעות של קרבות ללא הפסקה
  צילום: יוסי שריף
  מומלצים