שתף קטע נבחר

לוחמי הבודו-נינג'יטסו קבעו שיא גינס חדש

שיא גינס חדש נקבע אתמול בישראל כשלוחמי ארגון קבוצות הבודו-נינג'יטסו (שיטת לוחמה של מגע מלא) הצליחו להשלים מרתון קרבות רצוף במשך 15 שעות. ראש השיטה, יוסי שריף: "זה היה הדבר הכי קשה שעשיתי מימיי"

שיא גינס חדש נקבע אתמול (ו') בישראל כשלוחמי ארגון קבוצות הבודו-נינג'יטסו (שיטת לוחמה של מגע מלא) הצליחו להשלים מרתון קרבות רצוף במשך 15 שעות.
ביום חמישי בצהריים, למרות החום הכבד והלחות הגבוהה, יצאו 45 לוחמי בודו נינג'יטסו בעלי חגורה שחורה להר איתן שבאזור ירושלים בניסיון לקבוע שיא גינס חדש. המטרה היתה לשבור את השיא הקודם בקרובת רצופים, שעמד על שעתיים ורבע, ולקבוע שיא חדש, אותו יהיה קשה מאוד לשבור.
ראש השיטה בארץ, יוסי שריף, ביקש לקבוע שיא של 24 שעות, אולם בשל החום הכבד היכו זה את זה חניכיו במשך 15 שעות "בלבד".
שריף סיפר שהדרך לספר השיאים לא הייתה סוגה בשושנים. "כולנו בעלי כושר גופני מעולה, שרצים באופן קבוע מרתונים אבל מה שעברנו אתמול היה הדבר הקשה ביותר שעשינו בחיים, כולל הצבא. אלו היו 15 שעות מתישות, אבל הפגנו יכולת מעולה וכוח רצון". לגבי הליך הרישום בספר השיאים, אמר: "כבר ביום שני הקרוב נשלח את החומר לגינס ואני מקווה שתוך חודש הם יאשרו לנו את השיא".
חוץ מהשיא, מאושר שריף מהעובדה שהצליחו לעמוד במשימה ולהתרים את הספונסרים על סכום של כ-30 אלף ש"ח שיופנה כולו לאגודת איל"ן.
לסיום אומר שריף, שהוא מתקשה להאמין ששיא זה יעמוד בקרוב בסכנה כלשהי ומחכה כבר לאירוע המטורף הבא שלו ושל חבריו.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יוסי שריף
לוחמי בודו נינג'יטסו בפעולה
צילום: יוסי שריף
צילום: יוסי שריף
15 שעות של קרבות
צילום: יוסי שריף
מומלצים