שתף קטע נבחר

הרבליס D: סירופ טבעי לטיפול בשיעול

ילדים רבים נאלצים להתמודד עם שיעול טורדני, קשיים בנשימה, דלקות בדרכי הנשימה העליונות, ליחה, או לחילופין - שיעול עמוק ויבש. תופעות אלו יכולות להיות מטרידות ואף להפריע בשגרת החיים התקינה. חשוב לדעת כי למרות המטרד שבשיעול, זו תגובה טבעית של הגוף שתפקידה לפעול לניקיון דרכי הנשימה.

 

על מנת שלא להגביר את הסיכון לזיהומים וסיבוכים בדרכי הנשימה מומלץ להקל על השיעול ולרככו, על ידי שימור על היגיינת דרכי הנשימה וסילוק הליחה. למטרה זו משיקה חברת "פלוריש" הישראלית את "הרבליס D" ללא תוספת סוכר, תכשיר המבוסס על רכיבים טבעיים, התורמים לחיזוק ההגנה הטבעית של הגוף ופועלים לריכוך והקלה בשיעול. "הרבליס D" ללא תוספת סוכר מאושר לסוכרתיים ומתאים גם לממעטים בצריכת סוכר.

 

"הרבליס D" מתווסף לסדרת "הרבליס" סירופ לכל המשפחה ו"הרבליס B" לפעוטות, לטיפול בשיעול ליחתי ויבש, על טהרת המרכיבים הטבעיים. הסדרה, מסייעת בריכוך השיעול מבלי לדכאו ותורמים לשמירה על דרכי הנשימה. מוצרי סדרת "הרבליס" אינם גורמים לנמנום או טשטוש ומאפשרת פעילות שגרתית, ללא פגיעה באיכות החיים.

 

"הרבליס D" ללא תוספת סוכר, כשאר מוצרי הסדרה, מבוסס על פורמולה ייחודית, הכוללת צמחי מרפא ושמנים ארומטיים בתוספת פרופוליס טהור וממתיקים טבעיים- סורביטול ופרוקטוז, המצווים בפירות והמקנים לו את טעמו המתוק. זאת, מבלי לגרום לעלייה מהירה או משמעותית ברמות הסוכר.

 

פירוט המרכיבים העיקריים:

פרג תרבותי: צמח מרפא המקל על השיעול ומרגיע.

שמנים אתריים של אורן, מנטה ואקליפטוס: הידועים בפעילותם האנטיספטית התורמת לחיטוי דרכי הנשימה. בעלי פעילות מכייחת המסייעת בפירוק הליחה.

אניס: צמח מרפא המכיל שמנים אתריים המעודדים הוצאת ופירוק הליחה ומרגיעים את עוויתות השיעול.

קורנית (טימין): צמח מרפא הנחקר רבות, לו מיוחסות תכונות אנטי חיידקיות. מסייע בשמירה על ניקיון והיגיינת דרכי הנשימה ע"י עידוד הוצאת ופירוק הליחה.

תמצית פרופוליס טהור: "האנטיביוטיקה של הטבע". תוצר כוורת העשיר בויטמינים ומינראלים. מסייע באלחוש, חיטוי וידוע כאנטי בקטריאלי.

 

אופן שימוש: ילדים בגיל 3-8: כפית אחת, 3-5 פעמים ביום. ילדים בגיל 8-14: שתי כפיות, 3-5 פעמים ביום. מבוגרים: כף אחת, 3-4 פעמים ביום. ניתן להגדיל המינון בעת הצורך.

 

מומלץ לאחסן במקום קריר ויבש. סדרת "הרבליס" כשרה למהדרין בהשגחת הבד"צ העדה החרדית ירושלים.

 

כמה? 40 שקלים 

איפה? ברשתות הפארם, בבתי המרקחת ובתי הטבע

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים