שתף קטע נבחר

רוצח אשתו: "יוליה אישה טובה, אני אדם חולה"

הוארך בשבוע מעצרו של פרדי וינוקורסקי החשוד שרצח הלילה בתל-אביב את רעייתו יוליה. הוא טען: "התווכחנו וזה הידרדר לאלימות, היא נשכה אותי בכמה מקומות בגוף". עורך דינו: "זה מקרה מצער שבו קופחו חייה, הוא לא התכוון לגרום למותה"

בית משפט השלום בתל-אביב האריך אחר הצהריים (יום ה') את מעצרו של פרדי וינוקורסקי, הבעל החשוד כי רצח הלילה את אשתו יוליה בתל-אביב. "יוליה אישה טובה, אני אדם חולה", אמר לכתבים בבית המשפט. במהלך הדיון בהארכת מעצרו סיפר חוקר המשטרה כי וינוקורסקי טען בחקירתו שאשתו נשכה ותקפה אותו, וכי מעימות מילולי ביניהם התפתחה קטטה.

 

עדכונים נוספים בעמוד הפייסבוק של ynet

 

השופטת האריכה את מעצרו של וינוקורסקי בשבעה ימים, והורתה לשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית. עורך דינו מטעם הסנגוריה הציבורית, עו"ד ישר יעקובי, אמר: "זה מקרה מצער שבו קופחו חיי אשתו של החשוד. יש חבלות על פניו, כולל פציעה בשפה. במהלך ריב מינורי ביניהם היא נשכה אותו בכמה מקומות בגוף, הם התקוטטו וזו התוצאה. הוא לא התכוון בשום אופן לגרום למותה".

 

העדויות על הרצח שאירע הלילה בשכונת התקווה בתל-אביב העלו שאלות משמעותיות בנוגע להתנהלות המשטרה באירוע. לטענת השכנים הם התריעו על האלימות בבית המשפחה, אך האישה לא קיבלה מענה. לדבריהם, כבר בשעות הערב אתמול, כשעתיים לפני הדיווח על הרצח, הם הזעיקו את השוטרים.

 

מממצאי בדיקת המשטרה בנוגע לרצח הלילה בשכונת התקווה עולה כי כבר בקריאה הראשונה, לאחר שהגיע שוטר, האישה ככל הנראה לא הייתה בחיים. יחד עם זאת, השוטר לא נכנס לתוך הבית ולא פגש את החשוד במעשה. בעקבות כך, הורה מפקד המחוז, ניצב אהרון אקסול, לפעול בהליכים משמעתיים נגד השוטר, לאחר שלא פעל כמצופה.

 

החשוד ברצח בשכונת התקווה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
החשוד ברצח בשכונת התקווה(צילום: מוטי קמחי)

המשטרה בשכונת התקווה, הלילה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
המשטרה בשכונת התקווה, הלילה(צילום: מוטי קמחי)

 

במשטרה אישרו מוקדם יותר כי שוטר הוזעק למקום כשעתיים לפני הדיווח על הרצח בגלל רעש וצעקות מהדירה, אולם השוטר הבחין מבעד לחלונות בגבר שנראה כמתנהל כשורה - ולכן עזב את המקום. כשעתיים לאחר מכן האישה יוליה נמצאה בחדר השינה בבית ללא רוח חיים לאחר שככל הנראה בעלה דקר אותה בפלג גופה העליון. הגבר הוא שהתקשר להזעיק את

השוטרים, והם עצרו אותו בזירה.

 

אחד השכנים, שוקי קדוש, סיפר בפרטים על ליל אמש: "הגעתי הביתה ב-22:15, ומהדירה ממול שמעתי מוזיקה קלאסית צורמת. הילדות אמרו לי, 'אבא, יש צעקות של אישה', מה שלא היה בעבר. הקשבתי מעבר לדלת ואכן שמעתי צעקות". לדבריו, הוא התקשר למשטרה ושם נענה כי ניידת נשלחת למקום. "התקשר אליי שוטר ואמר לי 'זה אותו סיפור עם השכן ההוא למטה?' אמרתי לו שכן. הייתה פה ניידת שעשתה סיבוב אבל לא נכנסה לדירה כי הוא לא פתח את הדלת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרדי וינוקורסקי, החשוד ברצח בשכונת התקווה
צילום: מוטי קמחי
מומלצים