שתף קטע נבחר

אחרי הפרסומים על הטרדות: מיקי גורביץ' מסיים את תפקידו בקאמרי

תיאטרון הקאמרי הודיע כי הבמאי מיקי גורביץ' ביקש לעזוב את תפקידו בהצגה "אניהו". לפני כן פורסם בחברת החדשות כי הוא התפטר מבית הספר למשחק ניסן נתיב בעקבות תלונות על הטרדה מינית

הבמאי מיקי גורביץ' מסיים את תפקידו גם בתיאטרון הקאמרי, זאת אחרי הפרסום בחברת החדשות שלפיו עזב את בית הספר למשחק ניסן נתיב בעקבות תלונות על הטרדה מינית.

 

"גורביץ' ביקש מהנהלת התיאטרון הקאמרי לשחרר אותו מבימוי ההצגה 'אניהו' מאת אתגר קרת ורוני סיני בעיבודו של מיקי גורביץ'. הנהלת התיאטרון קיבלה את בקשתו", נמסר היום (א') מהקאמרי. התיאטרון הסתפק בהודעה לקונית זו, מבלי להתייחס למעשים שיוחסו לבמאי, אך בעיתון "הארץ" פורסם כי חברי ועד השחקנים פנו להנהלה וביקשו להדיח אותו מתפקידו.

 

מיקי גורביץ' (צילום: גדי דגון)
מיקי גורביץ'(צילום: גדי דגון)
 

ההודעה של הקאמרי נמסרה אחרי ששמו של גורביץ' (66) חזר לכותרות בסוף השבוע האחרון. בחברת החדשות פרסמו כאמור כי הוא התפטר מתפקידו כמורה בבית הספר למשחק אחרי ששלוש תלונות חדשות על הטרדה הוגשו נגדו. "עם קבלת התלונות, הנהלת הסטודיו פתחה בהליך בירור במסגרתו זימנה את גורביץ'

לשיחת הבהרה, בה הוא ביקש לסיים את תפקידו באופן מיידי", נמסר מניסן נתיב.

 

זו לא הפעם הראשונה שהועלו טענות על הטרדה מצידו של גורביץ'. לפני כשנתיים פורסם ב"הארץ" כי שחקניות בניסן נתיב ובתיאטרון החאן, שם כיהן עד לאחרונה גורביץ' כמנהל האמנותי, סיפרו על מפגשים אישיים בשעות מאוחרות, נגיעות בגופן לכאורה ואף הנחיות לבצע תנועות של אוננות.

 

את תפקידו בחאן צפוי גורביץ' לסיים בקרוב גם כן, ולפי התיאטרון הוא לקח ימי חופש עד לסיום הרשמי ולא עובד בו באופן מעשי. במרס האחרון נבחר אודי בן משה להחליפו כמנהל אמנותי, והוא מכהן בתפקיד בפועל.

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גדי דגון
מיקי גורביץ'
צילום: גדי דגון
לאתר ההטבות
מומלצים