שתף קטע נבחר

שי גבסו: "אף פעם לא הייתי מעריץ של האירוויזיון"

פלטפורמה של מיליוני צופים ברחבי העולם לא מפחידה את שי גבסו, להפך. אבל בתור מי שלא צופה באירוויזיון בקביעות, זוכר בקושי את ריטה מבצעת את "שביל הבריחה" בשנות ה-80 ושמע את HOME של קובי מרימי רק פעם אחת, הוא מודה שהוא גם קצת עוף מוזר. צפו

 

 

שי גבסו חוגג 15 שנות פעילות, חיים שלמים מאז עמד על הבמה ההיא בניצנים לצד נינט טייב ושירי מימון, ולמרות שאפשר היה לחשוב שבביצה קטנה ויצרית כמו שלנו, הוא לא בהכרח יפרגן לקולגות שעולות לכותרות כל שבוע, גבסו מוכיח שהוא שמח בהצלחתן.

 

"אני מאוד מאוד מאוד מעריך אותן. אני חושב שזה מדהים לראות עד כמה כל אחד מאיתנו, גם אם קשורים וגם אם לא קשורים, מרימים אחד לשניה בהקשר שלכל אחד מאיתנו יש צבע מסוים וכל אחד מושך את זה למקום אחר.

 

שי גבסו (צילום: מוטי קמחי)
שי גבסו(צילום: מוטי קמחי)

אם כבר כיוונים שונים - שירי שהלכה לשפוט בריאליטי מוזיקה. זה היה מעניין אותך, לשפוט?

"בשנה האחרונה כן. מגיעים מתמודדים ברמה מאוד גבוהה ויש מה לדבר איתם, מה לעשות, זה מעניין".

 

פנו אלייך?

כן, היו כמה פניות ואני עדיין פתוח להצעות. אני צריך להרגיש את האולפן ולהרגיש איך זה, לפעמים אני קצת עוף מוזר אז אני צריך סביבה שארגיש בה נוח".


שי גבסו (צילום: מוטי קמחי)
שי גבסו(צילום: מוטי קמחי)

ואם כבר מדברים על סביבה בה גבסו חש בנוח, דווקא הרעיון של לבצע שיר מול מיליוני צופים ברחבי העולם, לא מפחיד אותו, להפך. "כשאת מציגה את זה ככה, להופיע מול מיליוני אנשים, זה דווקא מעניין אותי, אבל אף פעם לא הייתי מעריץ של האירוויזיון. אני לא יודע מה הולך שם, כל מה שעולה לי בראש זה ריטה משנות ה-80".

 

אני מבינה שלא שמעת את השיר החדש שלנו, HOME.

"שמעתי פעם אחת וזה לא מספיק באמת בשביל להבין באמת. זה יהיה חטא מצידי לשפוט שיר על סמך שמיעה אחת. שירים ששינו לי את החיים, בשמיעה הראשונה עברו ליד האוזן שלי".

 

לריאיון המלא - צפו בוידאו בתחילת הכתבה.

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
שי גבסו באולפן ynet
צילום: מוטי קמחי
לאתר ההטבות
מומלצים