שתף קטע נבחר

מהאצטדיון לספסל הלימודים

הספורטאית האולימפית עדי ביכמן, מאמנה האגדי של סיירת מטכ"ל וקצין הכושר הראשי של צה"ל (לשעבר) ד"ר אבי מויאל ומנהלה הקודם של הפועל י-ם ניר פס - אלו רק חלק משמות המרצים ומנהלים של התואר הראשון בחינוך וחברה עם הכשרות בניהול ספורט בקמפוס של הקריה האקדמית בירושלים. ההרשמה למחזור פברואר בעיצומה

השנה נפתח לראשונה בקמפוס של הקריה האקדמית אונו תואר ראשון בחינוך וחברה עם התמקדות בהכשרות בספורט. במסגרת ההכשרות, הסטודנטים לומדים לתואר בחינוך בשילוב תעודות הכשרה בספורט וכך רוכשים מקצוע עוד במהלך הלימודים.

 

התואר מתאים לסטודנטים המתעניינים בעולם הספורט, מתחום התנועה והריקוד ועד ספורט מקצועני ונבחרות. התואר מציע 3 מיקודים מרכזיים בתעודות ההסמכה:

חדר כושר.

תנועה לילדים.

Fitness/Wellness (פילאטיס/יוגה).

 

ישנה אפשרות להירשם בימים אלה למסלול שנפתח בפברואר.

 

התואר בחינוך וחברה עם הכשרה בספורט הינו תואר ייחודי לאזור ומקנה אופציות רבות לעוסקים בכל התחומים והעולמות הקשורים לחינוך, חינוך וספורט, אימון והדרכה, ניהול בספורט ויזמות בספורט. בין הסטודנטים ישנם גם מאמני כדורגל מכל קבוצות ירושלים – מקטמון, בית"ר נורדיה, מעלה אדומים, הפועל ירושלים.

 

ד"ר אבי מויאל, ראש תחום ספורט ואורח חיים בריא בקריה האקדמית אונו, מספר: "תוכנית הקריה האקדמית אונו למצוינות בספורט ובחינוך הינה תכנית ייחודית, אשר נועדה לתת מענה ולשפר את מצבו של הספורט בישראל על ידי הכשרת דור העתיד שלנו. אין מקום טוב יותר מאשר ירושלים, עם מגוון אוכלוסייה וקבוצות ספורט מובילות, לתת לתושביה הזדמנות ללמוד ולהשתלב בתעשיית הספורט המתפתחת בעיר ירושלים".

 

עדי ביכמן, מנהלת את תחום הספורט בקריה האקדמית אונו: "היום המיקוד המרכזי של התואר הוא כיצד אנחנו מייצרים את המדריכים, מאמנים ומנהלים החדשים בעולם הספורט עם דגש על ניהול ויזמות בחינוך. כל סטודנט לומד רובד מקצועי (הכולל תעודת הסמכה בספורט) וגם רובד ניהולי (קורס ניהול ספורט). כבר במחזור הראשון, שנפתח באוקטובר, אנחנו רואים צביון של אנשי ספורט ומאמנים ממיטב אגודות הספורט בעיר".

 

בין כותלי המסדרונות אפשר לפגוש את הסטודנטים: ברק פלג – שחקן נבחרות ישראל בעבר ומאמן ראשי ברעננה מהליגה הלאומית, רוגל נחום – שלוש פעמים ספורטאי אולימפי בקפיצה משולשת ורוחק, דרור פקץ' –מאמן נבחרות ישראל באופני הרים, ליאור רובינשטיין – שחקן ליגת על בכדורסל בעברו, גיא לביא – שחקן ליגה לאומית בכדורסל, ושי אהרון - מנהל מקצועי של הפועל קטמון.

 

מרצים מרכזיים בחוג: ד"ר אבי מויאל, יורם מנחם, שבעבר שימש כמאמן הכושר של הפועל ירושלים, ד"ר פיני שמעון, מרצה בכיר בתחום ניהול ספורט וד"ר איציק אלפסי, מייסד ויו"ר בית"ר נורדיה לשעבר.

 

למידע נוסף על התואר ולהרשמה לחצו כאן

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים