שתף קטע נבחר

יועץ התקשורת של המתלוננת נגד שרה נתניהו הציע עבודה לעדת מפתח בתביעה

אריק רוזנטל, שמלווה את משרד עורכי הדין שהגישו את התביעה ובעבר ייצגו את מני נפתלי וגיא אליהו, הציע לעדת המפתח תפקיד של עוזרת אישית למנכ"ל למרות שאינו מכיר אותה. רוזנטל אינו מכחיש: "עשיתי זאת מתוך דאגה לשלומה אחרי שעברה העסקה פוגענית". משפחת נתניהו: קצה הקרחון של הקנוניה

 

המברון של רוזנטל. "מי מציע עבודה כזו למישהי שהוא לא פגש?" (מתוך עמוד הפייסבוק של בנימין נתניהו) (מתוך עמוד הפייסבוק של בנימין נתניהו)
המברון של רוזנטל. "מי מציע עבודה כזו למישהי שהוא לא פגש?"(מתוך עמוד הפייסבוק של בנימין נתניהו)

אריק רוזנטל, יועץ התקשורת שמלווה את המתלוננת ש"ר בתביעה נגד שרה נתניהו, שלח אמש הצעת עבודה לאחת העדות בתביעה, נ"ק. רוזנטל הוא גם יועץ התקשורת של משרד עורכי הדין שליווה את מני נפתלי וגיא אליהו בתביעותיהם נגד אשת ראש הממשלה, ומטעם המשפחה נמסר כי המסרון ששלח רוזנטל חושף את הקנוניה נגד נתניהו. רוזנטל לא הכחיש את דבר שליחת המסרון וטען כי עשה זאת "מתוך דאגה אמיתית לשלומה של נ"ק".

 

כתב התביעה נגד נתניהו מכיל עדויות לכאורה להתקפי זעם כלפי ש"ר. חברתה, נ"ק, שעבדה באותה קומה כעובדת ניקיון, מתוארת בתביעה כמי שהייתה עדה לאותם התקפי זעם לכאורה, ונחשבת לעדת מפתח משמעותית בתיק כולו. אתמול שלח רוזנטל מסרון לאותה עבדת והציע לה להיות עוזרת מנכ"ל בחברה שלו. "אנחנו לא מכירים", כתב רוזנטל לנ"ק, "קיבלתי את הטלפון שלך ממכרים ואני רוצה להציע לך תפקיד אצלנו בחברה. אנחנו מחפשים עוזרת אישית למנכ"ל, אם יש לך ניסיון אחר רלוונטי, אפשר לבדוק את התאמתך לתפקידים אחרים". נ"ק לא ענתה להצעה בתגובתה ורק כתבה: "אחזור אלייך מחר".

 

שרה נתניהו. טענות כלפיה להתקפי זעם (צילום: אלכס ליפקין) (צילום: אלכס ליפקין)
שרה נתניהו. טענות כלפיה להתקפי זעם(צילום: אלכס ליפקין)

רוזנטל, כאמור, הוא יועץ התקשורת שמלווה את משרד עורכי הדין שהגישו את התביעה של ש"ר, וגם של גיא אליהו ומני נפתלי נגד שרה נתניהו. בתגובה לחשיפת המסרון הוא לא הכחיש את הדברים: "יש בידיי ראיות ועדויות שהגברת נ"ק העובדת במעון ראש הממשלה מועסקת העסקה פוגענית וקשה ביותר שהדעת אינה סובלת. אכן פניתי אתמול בערב לגברת נ"ק בניסיון לסייע לה מתוך דאגה אמיתית לשלומה. המשטרה חייבת להיכנס למעון ראש הממשלה ולבדוק את מה שמתרחש שם".

 

 (מתוך עמוד הפייסבוק של בנימין נתניהו) (מתוך עמוד הפייסבוק של בנימין נתניהו)
(מתוך עמוד הפייסבוק של בנימין נתניהו)

 

רוזנטל נשאל באשר לכישורים של עובדת הניקיון נ"ק שהופכים אותה למועמדת להיות עוזרת מנכ"ל, ולדבריו "מהראיות שבידיי עולה כי נ"ק ביקשה לסיים את עבודתה כבר בעבר, אך כפי הנראה הופעלו עליה לחצים לא לעשות זאת. פניתי אתמול בערב לגברת נ"ק בניסיון לעזור לה, מתוך דאגה אמיתית לשלומה וכחלק ממחויבותי כאזרח להעניק עזרה לזולת. אני מציע לכל הצוות המוכשר של משפחת נתניהו לעשות חשבון נפש עמוק, להסתכל במראה ולנסות להסביר לעצמם כיצד הם מוכנים לתת יד לפגיעה כל כך קשה בעובדים".

 

מטעמה של משפחת נתניהו נמסר בתגובה: "זהו רק קצה הקרחון של השיטות הבזויות שבהן פועלת חבורת מני נפתלי, עורכי דינה נעמי לנדאו ושות׳ והיחצ"ן שלהם. אבל הציבור חכם ומבין שמדובר בטענות כוזבות ובשיטות פסולות שכל מטרתן להשחיר את שרה נתניהו ולפגוע בראש הממשלה. אין גבול לרדיפה ולרצח אופי, ולראייה הניסיון של היחצ"ן שלהם לגייס עובדת במעון ראש הממשלה על ידי הצעות עבודה מפתות ומצוצות מן האצבע. מי מציע בסמס תפקיד של עוזרת מנכ״ל למשהי שלא פגש מעולם, שבמקרה היא עדה מרכזית? כל הקנוניה נחשפת בהתכתבות הזו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
שרה נתניהו
צילום: מוטי קמחי
מומלצים