משחקי השבוע: אנגרי בירדס בחלל
הציפורים והחזירים חוזרים, ריימן בתלת מימד מלחמת אזרחים ביפן, קיד איקרוס עושה קאמבק אחרי 21 שנים, תעלומות בניו יורק ועוד משחקים שייצאו השבוע

Armored Core V

תאריך השקה: 20.3 (ה-23 באירופה)

פלטפורמות: Xbox360,PS3

פיתוח: From Software

הפצה: Namco-Bandai

 

משחק חדש בסדרת ה-Mech-ים, הקיימת עוד מימי הפלייסטיישן המקורית, של יוצרי Demon's Souls ו-Dark Souls. המשוריינים העתידניים שבמרכז הסדרה יהיו הפעם קטנים יותר, כדי לקדם "משחקיות טקטית יותר", לפי From Software. במולטיפלייר, שחקן אחד יהיה בעמדת הפיקוד ויכוון את טייסי ה-Mech-ים של הצד שלו מנקודת מבט אסטרטגית.

 

 

 

 

עוד ב-Games

  

Kinect Rush: A Disney-Pixar Adventure

תאריך השקה: 20.3

פלטפורמות: Xbox360-Kinect

פיתוח והפצה: דיסני

 

אוסף מיני משחקי תנועה שמבוססים על חמישה סרטי פיקסר - צעצוע של סיפור, ה-Incredibles, רטטוי, Cars ו-Up.

 

 

 

Ninja Gaiden 3

תאריך השקה: 20.3 (ה-23 באירופה)

פלטפורמות: Xbox360,PS3

פיתוח והפצה: Tecmo-Koei

 

 

 

הנינג'ה ריו היאבוסה שב למשחק פעולה בתר-שסף שלישי, הפעם בפנים גלויות לראשונה בסדרה - סמל לכוונת המפתחים להציג צדדים אנושיים וסובלים שלו במהלך העלילה.

 

בתחילת המשחק נשלח ריו ללונדון להתמודד עם קבוצת טרוריסטים שהשתלטה על בנייני הפרלמנט, ונפגש פנים אל פנים עם האנטגוניסט של המשחק, נינג'ה חבוש מסכה, רגע לפני שחרב ה-Archfiend שריו נושא נטמעת בידו והופכת אותה לזרוע הרס דמונית.

 

המשחק יתמוך הפעם גם במשחקיות התגנבות, עם יכולת לחסל אויבים שלא מודעים לנוכחות הגיבור במכה אחת, ובמולטיפייר תחרותי. Ninja Gaiden 3 צפוי גם להיות כותר השקה של ה-Wii-U החדשה בהמשך השנה.

  

Resident Evil: Operation Raccoon City

תאריך השקה: 20.3 (ה-23 באירופה)

פלטפורמות: Xbox360,PS3

פיתוח: Slant Six Games

הפצה: Capcom

  

 

סיפור צד לא-קאנוני בעלילות סדרת הזומבים הותיקה של קאפקום, שחוזר לימי Resident Evil השני והשלישי, אבל מנקודת מבט הפוכה: זו של תאגיד אמברלה, תעשיות נשק ביולוגי וארגון פשע ורשע מוביל.

 

שחקני Raccoon City יובילו צוות של סוכני "מבצעים שחורים" של התאגיד לאחר שה-T-Virus השתחרר ומשתולל בעיר. המטרה: למחוק כל זכר ושריד לעדויות שמקשרות בין החברה למגיפה. האויב: אלפי זומבים, מוטציות מסוכנות יותר, חיילי כוחות מיוחדים של הצבא שנשלחו למקום וגיבורי המשחקים המקוריים.

 

מצב המולטיפלייר של המשחק מורכב מלוחמת צוות אמברלה בצוות קומנדו של הצבא האמריקאי, כל דמות והיכולות המיוחדות לה. גרסת המחשב תגיע במאי.

  

Silent Hill HD Collection

תאריך השקה: 20.3

פלטפורמות: Xbox360,PS3

פיתוח והפצה: Konami

 

גרסאות משודרגות גרפית ל-Silent Hill 2 ו-3, שני הפרקים הנחשבים לטובים ביותר בסדרת האימה-הישרדות, שפרק שמיני בה יצא בשבוע שעבר.

   

 

 

Angry Birds Space

תאריך השקה: 21.3 (אפסטור)

פלטפורמות: iOS

פיתוח: Rovio

  

 

הפרק הבא בעלילות הציפורים לוקח אותן - ואת אויביהן החזרזיריים - לחלל, לשלבים עם שדות כוח משיכה מורכבים המושפעים מהכוכבים הנמצאים בשטחם. גרסאות אייפון/אייפד ראשית, והמשחק מגיע גם לאנדרואידים, מחשב וסביר להניח שפלטפורמות נוספות בהמשך הדרך.

  

Rayman 3 HD

תאריך השקה: 21.3 (דיגיטלית)

פלטפורמות: Xbox360, PS3

פיתוח והפצה: יוביסופט

 

 

 

רוכבת על כנפי ההצלחה של Rayman Origins, גרסה מותאמת לקונסולות המודרניות של משחק ריימן השלישי והתלת-ממדי מ-2003. כוללת את המשחק המקורי ברזולוציה גבוהה יותר, תמיכה בהישגים ומיני משחקים חדשים.

  

Wing Commander Saga: Darkest Dawn

תאריך השקה: 22.3

פלטפורמות: PC

פיתוח: חובבים, מבוסס על מותג של EA

 

 

 

משחק מעריצים חינמי שמבוסס על מנוע Freespace 2 (ששוחרר כקוד פתוח לפני שנים) ומרחיב את סדרת סימולציות קרבות החלל האגדית Wing Commander.

 

Saga מתרחש במקביל ל-Wing Commander 3 ומבטיח קרבות בין ציי ענק, 55 משימות, ועלילה מורכבת הכוללת 11,000 שורות דיאלוג. הורדה תהיה זמינה בתאריך ההשקה דרך אתר המשחק.

  

Yesterday

תאריך השקה: 22.3

פלטפורמות: PC

פיתוח: Pendulo Studios

הפצה: Focus Home Interactive

 

 

 

הרפתקה חדשה מהאולפן הספרדי שמתמחה בהרפתקאות הצבע והקלק, אחראי לטרילוגיית Runaway ול-The Next Big Thing.  שלישיית חברים, כולל אחד בשם הבלתי שגרתי John Yesterday, חוקרת סדרת היעלמויות בניו-יורק ומסתבכת עם כת סודית.

 

Kid Icarus: Uprising

תאריך השקה: 23.3

פלטפורמות: 3DS

פיתוח והפצה: נינטנדו

 

 

 

סדרה מימי הקונסולות המוקדמות של נינטנדו חוזרת, לאחר 21 שנות הפסקה, בלעדית ל-3DS. הגיבור בעל כנפי המלאך צריך להתקדם דרך שלבי טיסה ליניאריים ושלבי קרקע פתוחים לחקירה יותר במלחמתו נגד האויבת הקבועה שלו, מדוזה, הצבא שאספה ותאום מרושע. 

 

Total War Shogun 2: Fall of the Samurai

תאריך השקה: 23.3

פלטפורמות: PC

פיתוח: Creative Assembly

הפצה: סגה 

 

 

חצי המשך, חצי הרחבה - אין צורך במשחק המקורי - ל-Shogun 2, המשחק האחרון בסדרת האסטרטגיה ההיסטורית המרשימה של Creative Assembly.

 

Fall of the Samurai מתרחש לקראת סוף המאה ה-19, במלחמת האזרחים האחרונה בין כוחות השוגון לאלו של הקיסר, שסופה הוביל להכחדת מעמד הסמוראים ששלט ביפן מאות שנים. כוחות אירופאיים, כמו הבריטים והצרפתים, ישחקו גם הם תפקיד במלחמה, וגם טכנולוגיות מודרניות כמו רכבות, רובים, מכונות יריה מוקדמות ותותחים ארטילריים.

 

  קישורים ממומנים
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "משחקי השבוע: אנגרי בירדס בחלל "
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד