שתף קטע נבחר

רונן חרזי עשוי לפרוש מכדורגל

החלוץ הוותיק היה על סף סיכום בהפועל רמת גן, אולם חוות דעת של שני רופאים קבעה חד משמעית: על חרזי להימנע מכל פעילות. חרזי: "אני מנסה לא להשלים עדיין עם האפשרות שלא אשחק יותר כדורגל"

החלוץ רונן חרזי, שסיים לאחרונה את הבוררות עם בורסאספור הטורקית, ייאלץ ככל הנראה לפרוש מכדורגל. חרזי נבדק היום על ידי שני רופאים וחוות דעתם הייתה זהה - חרזי חייב לפרוש.
לאחרונה קיבל השחקן שחרור מקבוצתו הטורקית, אחרי מאבק ממושך עימה. בעקבות התערבותה של פיפ"א, חרזי הגיע להסכם עם בורסאספור בנוגע לחובותיה הכספיים של הקבוצה כלפיו. במסגרת ההסכם, נאלץ החלוץ הוותיק לוותר על כסף רב כדי לקבל את השחרור המיוחל.
לאחר סיום הסכסוך עם בורסאספור, קיבל חרזי מספר פניות מקבוצות בליגה הלאומית, ביניהן הפועל רמת גן. לפני שסיכם את מעברו ל'מכתש' הוא עבר בדיקות רפואיות על ידי רופאי בני יהודה והפועל רמת גן. חרזי מספר: "חודש וחצי לפני שעזבתי את הפועל תל אביב, נפצעתי בגב בצורה לא קלה. התברר שהייתה לי פריצת דיסק. לאחרונה דווקא לא היו בעיות. היום נבדקתי והרופא של בני יהודה אמר לי, שאם הייתי הבן שלו הוא היה אוסר עלי לשחק כדורגל. הוא הסביר שיש לי פריצת דיסק ואם אחזור לשחק, אסכן את עצמי".
גם בבדיקה נוספת שנערכה לחרזי על ידי רופאת הפועל רמת גן התברר כי הוא לא יוכל לחזור לשחק. חרזי: "זה לא רק עניין של חזרה לכדורגל, הרופאים המליצו לי להיזהר מכל פעילות גופנית. בימים הקרובים אני אתייעץ גם עם ד"ר משה לוינקופף (רופא הפועל תל אביב), שטיפל בי כשנפצעתי, כדי לשמוע אם אפשר לעשות משהו".

- מה הייתה התחושה אחרי ששמעת את המלצות הרופאים?

"קודם כל הייתי עצוב. אחרי כל המאבק הארוך עם הטורקים, חשבתי שסוף סוף אסיים את הסיפור ואחזור לשחק, ופתאום אומרים לי שאני לא יכול לחזור. זה נורא גם מבחינת התיפקוד היומיומי. עכשיו אני צריך לבדוק מה מותר לי ומה אסור לי".

- כבר השלמת עם האפשרות שלא תשחק יותר כדורגל?

"אני מנסה לא להשלים עם זה ומקווה שעוד אפשר לעשות משהו. אלך לרופאים הכי טובים, אבל ברור שלא אסכן את עצמי".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון ידיעות אחרונות
יתייעץ עם רופאים נוספים. חרזי
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים