שתף קטע נבחר

כושי רימון נעצר בירדן - השוטרים פשטו על פונדק 101

בעליו של פונדק 101 עוכב לחקירה בירדן לאחר שמטוס האולטרה לייט שלו נסחף מתחומי מדינת ישראל. בסיוע צה"ל, שוחרר רימון בשעות הערב וגילה כי שוטרים החרימו מכונות מזל בשווי עשרות אלפי דולרים מהפונדק. המשטרה: אין קשר בין הפשיטה לבין מעצרו של רימון

זה לא היה היום של שמעון (כושי) רימון: בעליו של פונדק 101 בערבה נחת היום (ג') נחיתת חירום בירדן אחרי שהרוח הסיטה את המטוס הקל שלו מתחומי מדינת ישראל. מאוחר יותר הוחרמו עשרות מכונות מזל מהפונדק אותו רימון מנהל.

כלי הטיס נסחף

בשעה 14:00 התקשר רימון לחבריו בפונדק, וסיפר כי מטוס האולטרה לייט שלו נסחף לשטח ירדן. הוא סיפר כי נפצע קל בנחיתה ונעצר בידי סיור של הצבא הירדני.
רימון עוכב לחקירה על ידי משמר הגבול הירדני וקצין הקישור של צה"ל לכוחות זרים, אבי שטוי, נשלח לירדן כדי לטפל בשחרורו. בשעות הערב עשה רימון את דרכו לישראל. רב סרן שטוי סיפר כי הירדנים גילו אליו יחס אדיב.

המשטרה פשטה על הפונדק

במקביל לחקירתו של רימון בירדן, החרימו שוטרי משטרת אילת את כל מכונות המזל של פונדק 101, שבבעלותו של כושי רימון. נמסר כי בסך הכל החרימה המשטרה 30 מכונות מזל, בשווי 5,000 דולר כל אחת, וכן 20 מחשבים שנועדו להימורים באינטרנט.
גורמים בפונדק טענו כי המשטרה ניצלה את העובדה שרימון נחת בירדן עם כלי הטיס שלו, נפצע, ונכלא בבית מעצר בירדן, כדי לפשוט על המקום. לטענתם, במשך שנים רבות הפעיל רימון את מכונות המזל מתחת לאפה של המשטרה, שלא מיהרה להחרימן, משום מה. המשטרה מכחישה קשר בין הפשיטה על הפונדק לבין מעצרו של רימון בירדן.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המכונות הוחרמו. צירוף מקרים?
מומלצים