שתף קטע נבחר

הזמר עופר לוי נעצר בחשד שהיכה את אשתו

הזמר החוזר בתשובה נחקר בחשד שהיכה את אשתו החדשה, נערת ישראל לשעבר, ואיים עליה. השכנים הזעיקו את המשטרה - לוי ואשתו לא משתפים פעולה עם החוקרים

הזמר עופר לוי נעצר אמש (יום ד') בחשד שהיכה את אישתו, שלה נישא בחשאי לפני מספר חודשים.
שכניו של לוי ביישוב בני עייש התלוננו על מעשי אלימות ואיומים של לוי כלפי אישתו. שוטרים שהגיעו למקום החליטו לעצור את לוי, והוא הובא למשטרת קרית מלאכי, שם נחקר בשעות הערב.
במשטרה אמרו שלוי ורעייתו אינם משתפים פעולה בחקירה. עדיין לא ברור האם יובא לוי להארכת מעצר. מפקד תחנת קרית מלאכי, רב פקד אורי מכלוף, אישר את הפרטים, ואמר שאינו יכול למסור פרטים נוספים בשלב זה.
לוי עבר להתגורר בישוב בני עייש לפני מספר חודשים עם אשתו, חוזרת בתשובה ונערת ישראל לשעבר. האשה הכחישה בעבר שיש לה קשר ללוי, וטענה בראיון לאחד מהמקומונים בדרום: "אני היום אישה חרדית. עופר לוי בסך הכל שכר דירה מאחורי הבית שלי. אני לא עוקבת אחריו, אני אישה דתייה, ולא מדברת עם גברים".

תלונת הביגמיה

אשתו הראשונה של לוי, אילנה, שלה נישא לפני כ-11 שנה, טוענת כי הוא לא התגרש ממנה לעולם, וכי רק לאחרונה פתחו תיק גירושין - הוא בבית הדין הרבני בירושלים, והיא בבית המשפט לענייני משפחה בראשון לציון. לשניים בת מנישואיהם בשם ציפורה.
לפני מספר שבועות התלוננה אילנה לוי נגד בעלה על ביגמיה, כלומר טענה שהוא נשוי לשתי נשים בו זמנית - עבירה פלילית לפי החוק בישראל.
רבה של בני עייש, הרב שלום צדוק, ניסה לפשר בין לוי לאשתו הראשונה, אך ללא הצלחה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים