שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  היפים והאמיצים

  yes stars base, א’-ה’, 18:10

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ברוק אומרת לרידג' שהיא התחננה בפני סטפני שתספר למשפחתה על מחלתה. אגי אומרת לאמבר שתשמור מרחק מניק. ויפ וניק מסכימים שעיצוביה של אמבר שונים מהסגנון של ג'קי אם. תומאס מראה לרידג' ולברוק את עיצוביו לקולקציית גברים חדשה. אמבר זוממת על אוליבר כדי להעביר מסר לאגי.

   

  סטפני מבטיחה לסטפי שהיא תבוא לבקר אותה בפריז כשהיא תחלים. סטפני מבקשת מדייזי שתספר את סיפורה לטיילור, ליאם והופ. אמבר מנסה להתקרב לאוליבר ולנצל אותו לתועלתה.

   

  תומאס מבקש את הסכמת אביו לנהל את קו ההלבשה לגבר של החברה, בסיועה של ברוק. טיילור מתנגדת נחרצות. אוליבר מתקשה לעבוד בקרבת הופ, שמבלבלת אותו.

   

  טיילור מתעמתת עם ברוק בקשר לקשרים שלה עם תומאס והקרבה שלה אליו. אמבר ממשיכה לקדם את מזימתה לגנוב עיצובים כדי לרצות את ניק. הופ לא מרוצה מהקשר החדש בין אוליבר לאמבר.

   

  ברוק מספרת לרידג' שסטרה לטיילור, והוא מבקש שתתנצל. ביל מייעץ לליאם להתעמת עם אוליבר בזמן שהוא משוחח עם הופ.

   

  בפרקים הקודמים

  סטפני אומרת לטיילור שהיא נחושה בדעתה לא לקבל טיפול רפואי. ביל אומר לליאם שהוא אינו מרוצה מהכתבה שלו ודורש ממנו לכלול בה תמונות של סטפי בלבנים סקסיים. אוליבר שומע שסטפי מבשרת להופ שהיא עוברת לעבוד בסניף של החברה בחו"ל.

   

  סטפני רואה את הבחורה מהמזח שלקחה לה את הצעיף. טיילור הולכת לדבר עם ד"ר לואיס כדי לקבל ממנה מידע על מצבה של סטפני. פאם שומעת אותן משוחחות וכך מגלה את דבר מחלתה של אחותה. ברוק מבקשת את עזרתו של הומלס במציאות סטפני. סטפני עוקבת אחר דייזי ומגלה שיש לה תינוקת.

   

  פאם מבקשת מטיילור שתדבר עם סטפני ותשכנע אותה להסכים לקבל טיפול רפואי. אנתוני מספר את סיפורו לברוק ועוזר לה להגיע אל סטפני. סטפני מתרשמת מהמעשים הטובים שעושה דייזי עבור ההומלסים שמתגוררים איתה בסמטה. ברוק מוצאת את סטפני וסטפני מבשרת לה שהיא מסכימה ללכת לרופאה.

   

  סטפני אומרת לד"ר לואיס שדייזי נטעה בה את הרצון לחיות. פלישיה מגיעה לביקור ומפתיעה את בני המשפחה. סטפני אומרת לברוק שהיא מעריכה מאוד את תמיכתה בה. פאם וטיילור מבשרות לבני המשפחה שסטפני חולה בסרטן.

   

  ניק מחכה לאגי בסאונה, אך אמבר מפתיעה אותו. ד"ר רובין מבשר למשפחה שסטפני עברה בשלום את הניתוח להסרת הגידול מהריאה. ברוק מביאה את דייזי לביקור אצל סטפני ומספרת על הנסיבות שהביאו להכרותן. אגי אומרת לאמבר שהיא מעלה באמונה ושהיא מאוכזבת ממנה כחברה.

   

  שימו לב! מנגנון התגובות נועד לדיון על הסדרה בלבד. הנכם מתבקשים להימנע מאלימות מילולית והעלבות אישיות. נא להתנהג בהתאם!

  פורסם לראשונה 09/01/2002 17:06

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "היפים והאמיצים"
  צילום: Bell-Phillip Television Productions, Inc
  לאתר ההטבות
  מומלצים