שתף קטע נבחר

עלילות מרוקאיות

מכשירי חשמל, מצנחים ומגדת עתידות

מחשמל

מרוקאי אחד נכנס לחנות למוצרי חשמל, מצביע על אחד המכשירים ואומר למוכר: "אני רוצה לקנות את הטלוויזיה הזאת". אומר לו המוכר: "מצטער, אני לא מוכר למרוקאים". למחרת בא המרוקאי שוב, לבוש כאשכנזי, מצביע על המכשיר ואומר: "אני רוצה לקנות את הטלוויזיה הזאת". עונה לו המוכר שוב: "מצטער, אני לא מוכר למרוקאים". אחרי שבוע מגיע המרוקאי שוב לחנות, הפעם מחופש לאישה, ואומר: "אני רוצה לקנות את הטלוויזיה הזאת", והמוכר שוב עונה: "לא מוכר למרוקאים". למרוקאי נשבר, והוא שואל: "תגיד, איך אתה בכלל יודע שאני מרוקאי?" עונה לו המוכר: "כי זה לא טלוויזיה, זה מיקרוגל"

אשמה

מרוקאי וכורדי הולכים ביער, פתאום הם רואים אריה. הכורדי זורק עליו אבן, והאריה מתחיל לרדוף אחריהם. הכורדי עולה על עץ והמרוקאי נשאר למטה, אז הכורדי שואל אותו "למה אתה לא עולה?", עונה לו המרוקאי: "מה? אני זרקתי עליו ת'אבן?"

תחרות

שני מרוקאים מנסים לצנוח: הראשון קופץ, המצנח נפתח והוא צונח לאט. השני קופץ אחריו, אבל המצנח שלו לא נפתח, אז הוא חולף במהירות ליד המרוקאי הראשון וממשיך למטה. הראשון רואה אותו, מוציא מייד סכין, חותך את מיתרי המצנח וצועק "תחרות, אה? יאללה בוא"

יתרונות

מה ההבדל בין מרוקאי לבטריה? לבטריה יש גם פלוס.
מה ההבדל בין מרוקאי לאנטנה? אנטנה קולטת.
מה ההבדל בין מרוקאי לפילם (של מצלמה)? פילם אפשר לפתח

עתידות

מרוקאי הלך למגדת עתידות. אחרי שפתחה בקלפים אמרה הידעונית ללקוח המרוקאי: "יש לי בשורה רעה. לאשתך מצפה מוות אלים". שאל המרוקאי: "כן, אבל האם אצא זכאי"?

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סוללות - נא לא לבלבל עם מרוקאי
אנטנה - נא לא לבלבל עם מרוקאי
מומלצים