שתף קטע נבחר

מין בדיחות

ריצה בעירום, בקשה לפני פרידה ועודמעיל גשם

אשה אחת מתכוננת לבילוי עם המאהב בביתה, מפשיטה אותו, מכניסה אותו למיטה, ולפתע היא שומעת את מכוניתו של בעלה מתקרבת לבית. "מהר, אתה חייב לקפוץ מהחלון", האיצה במאהב. "אני לא יכול, מותק, יורד גשם בחוץ", ענה לה המאהב העירום. "אתה מוכרח. אם בעלי יתפוס אותנו הוא יהרוג את שנינו". המאהב קפץ החוצה עירום ונפל ישר לתוך שורה של רצי מרתון שחלפה במקום. הוא התחיל לרוץ לצידם עד שאחד מהם שאל: "תמיד אתה רץ בעירום?" "כן", ענה המאהב, "אני אוהב לחוש את הרוח על עורי החשוף". "ותמיד אתה רץ עם הבגדים על הזרוע?", הציק הרץ שלצידו. "כן, כי ככה אני יכול להתלבש בקו הסיום, להיכנס לאוטו ולנסוע הביתה". "ותמיד אתה רץ עם קונדום על הזין?", הקשה הרץ. "לא", עונה המאהב, "רק כשיורד גשם"

בקשה לילית

בחור אחד מחזיר את חברתו הביתה בסוף בילוי, וממש לפני שהם נפרדים בנשיקה בפתח, הוא נשען על הקיר ואומר לה בקול סקסי: "מותק, מה דעתך לתת לי מציצה?".
"אתה מטורף", נחרדת הבחורה, "ההורים שלי יתפסו אותנו".
"יאללה נו", לוחץ הבחור, "אף אחד לא יגיע בשעה כזאת".
"לא", מתעקשת הבחורה, "אני אמות אם מישהו יראה אותנו".
בשלב הזה הבחור כל כך חרמן שהוא לא מסוגל לוותר. "בבקשה, אני מתחנן, אף אחד לא יתפוס אותנו", הוא מבטיח לה, "ואני כל כך אוהב אותך שאת לא מאמינה".
"גם אני אוהבת אותך", אומרת הבחורה, "אבל אני פשוט לא יכולה".
פתאום נדלק האור בחוץ, והאחות הקטנה של הבחורה מגיעה בפיג'מה ואומרת בקול מנומנם: "אבא אומר שתתני לו כבר מציצה, אם את לא יכולה אז אני אמצוץ לו, ואם ממש אין ברירה אז הוא יירד וימצוץ לו. רק תגידי לאידיוט הזה להוריד את היד מהפעמון".

אנטומיה

למה יש חור בקצה של הזין?
כדי שחמצן יוכל להגיע למוח.

פתגם חכם

סקס הוא כמו משחק קלפים. אם אין לך פרטנר טוב, לפחות שתהיה לך יד טובה.

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום איי פי
ריצה בלבוש מלא
צילום איי פי
מומלצים