שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מה עושים עם ה-€?
  אין לך מקלדת עם הסימן של מטבע היורו החדש (€)? אין צורך לקנות חדשה - זה הפתרון  אני עושה הרבה עסקים עם מדינות אירופאיות ולעיתים קרובות שולח הצעות מחיר עם סכומים במטבע זר. השאלה שלי נוגעת למצב החדש עם הכרזת המטבע האירופאי - אין לי מקלדת עם הסימן של מטבע היורו החדש (€). האם עלי לרכוש מקלדת חדשה? (שאלה מתוך הגיליון החדש של netמגזין)

  מובן שלא. סימן היורו כלול בערכות התווים של Windows ואפשר לשלוף אותו משם באמצעות צירוף מקשים מתאים. כדי להוסיף סימן אירו ב-Word עשה כך: בדוק שכפתור Num Lock לחוץ. החזק את מקש Alt, ולחץ על הצירוף 0128 (אפס, אחד, שתיים ושמונה) במקלדת הספרות (Num Pad, בצד ימין של המקלדת).
  אם אתה זקוק לסימן הזה לעיתים קרובות, ולא רוצה להשתמש בצירוף המקשים, תוכל ליצור מאקרו מיוחד ולהדביק לו כפתור בסרגל הכלים. כדי לעשות זאת, בחר כלים / מאקרו / הקלטת מאקרו חדש. הענק למאקרו שם, ולחץ על כפתור סרגלי כלים כדי להקצות אותו לסרגל הכלים המתאים (אפשר גם לקבוע לו צירוף מקשים פשוט).
  בחלון שנפתח, גרור את שם המאקרו שנוצר (מחוצץ פקודות) והשלך אותו על אחד מסרגלי הכלים. על סרגל הכלים יופיע כפתור חדש, עם השם המלא של המאקרו. בשלב זה, קליק ימני על כפתור המאקרו שהופיע על הסרגל, יאפשר לקבוע כיצד הוא ייראה - כולל השם ו/או הציור שיופיעו עליו. כעת, הקש את צירוף המקשים שהוזכר קודם, וסיים את ההקלטה (באמצעות לחיצה על הכפתור המתאים בסרגל הכלים של הקלטת המאקרו, או מתפריט כלים / מאקרו).
  בשלב הביניים שתואר קודם (אחרי הקליק הימני על הכפתור שנוצר על סרגל הכלים) אפשר להדביק על הכפתור תמונה, ואפשר גם להשתמש בחלון עורך הלחצנים (ראה התמונה) כדי לצייר בעצמנו את סמל האירו על הכפתור.
  הוספה של סימן אירו ב-Excel פשוטה בהרבה: מסמנים את התאים הכוללים סכומים שברצוננו להציג כאירו, ובוחרים עיצוב / תאים. בחוצץ מספר נכנסים לתפריט הבחירה סימן ובוחרים להציג סימן יורו ליד המספר.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מה עושים עם ה-€?"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  התאמה אישית של פקודת המארקו בוורד
  באקסל זה פשוט קיים: עיצוב>תאים>יורו
  צילום איי פי
  חגיגות היורו ביוון
  צילום איי פי
  מומלצים