שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  השעשועון "ג'פרדי" יוקדם, "עם ישראל לייב" תזוז

  אלה חלק מהשינויים הצפויים בלוח השידורים של ערוץ 10 נוכח אחוזי הצפייה הנמוכים. אכזבה מהרייטינג הדל ברצועה שמשודרת מול חדשות ערוץ 2. גורמים בערוץ על הביקורת נגד נטלי עטיה: "היא לא מוצדקת. אנחנו מאמינים בה"

  צוות הניהול הבכיר של ערוץ 10 החל לגבש מסקנות ראשונות לקראת שינויים צפויים בלוח המשדרים של הערוץ. כפי שמסתמן, צפוי "ג'פרדי", שעשועון הטריוויה בהנחיית רוני יובל, שמשודר חמש פעמים בשבוע, לעבור לשעות אחר הצהריים ולפנות את שעת השידור של 19:30. במקביל נשקלת הזזת תוכנית המערכונים של יום שני, "עם ישראל לייב", למשבצת אחרת, לאחר שהחיבור שלם עם "תיק סגור", הסדרה שמשודרת אחריה, לא הוכיח את עצמו. בערוץ סבורים שהתוכניות ששובצו ביום ראשון, "החוליה החלשה" ו"רמי ורד", צפויות להיות הראשונות שיציבו תחרות מול ערוץ 2.
  בערוץ 10 שוררת אכזבה מאחוזי הצפייה הדלים שמשיגות התוכניות שמשובצות בשעה 20:00, מול חדשות ערוץ 2. "ידענו שלא יהיו שם אחוזי צפייה גבוהים", מודה בכיר בערוץ, "אבל ציפינו שהרייטינג יכניס אותנו חזק יותר לשאר הערב. בינתיים הרצועה משיגה אחוזי צפייה נמוכים, והיא מקשה על כל הערב להתרומם". בערוץ הבהירו שאין עדיין החלטה לגבי התוכניות ברצועה - "פטנט" עם שמוליק טיאר", "החיים על-פי ז'וז'ו אבוטבול" ו"יוצאים עם נטלי עטיה".
  בערוץ האשימו השבוע את מועצת הרשות השנייה בהחלטה שלא לאשר את הקרנת "לגעת באושר" בשידורים חוזרים. "לא רצינו לשדר את הסדרה 'ד"ר סלואן' שהיא לא מוצלחת, אבל בגלל הפסילה, לא הייתה לנו ברירה". ראשי הערוץ גם תקפו חברים ברשות השנייה של הביקורת שהוטחה בנטלי עטיה. "עושים נגדה קמפיין. לנטלי יש יכולות טובות ואנחנו מאמינים בה. הביקורת שהשמיעו בכיוונה הייתה שרירותית וללא הצדקה. לאנשי הרשות יש השפעה מכרעת על המסך, למרות שמדובר באנשים שלא מבינים בטלוויזיה ואמורים לאשר את לוח השידורים".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום ערוץ 10
  תחרות מול ערוץ 2. רמי ורד
  צילום ערוץ 10
  צילום ערוץ 10
  עושים נגדה קמפיין. נטלי עטיה
  צילום ערוץ 10
  לאתר ההטבות
  מומלצים