שתף קטע נבחר

תינוקות לא חמודים

הומור שחור משחור, חסר טאקט וסר טעם, על פעוטות. ממש לא מומלץ לבעלי קיבה חלשהחמלה

אשה אחת עולה עם תינוק לאוטובוס. הנהג רואה את התינוק ואומר "וואו, איזה תינוק מכוער". האשה מזדעזעת, ולפני שהיא מבינה מה קורה אומר גם הנוסע הראשון שהיא עוברת לידו; "איזה תינוק מגעיל". היא מתחילה לבכות והולכת לכיוון סוף האוטובוס. נוסעת נוספת רואה את התינוק ומוסיפה "יואו - איזה תינוק מבחיל". האשה מחבקת את התינוק ומתיישבת בוכיה בספסל האחרון. בתחנה הבאה עולה לאוטובוס איש זקן. הוא מגיע לספסל האחורי ורואה את האשה בוכה: "מסכנה שלי, למה את עצובה? קרה משהו רע? אולי שאני אתן בננה לקוף?"

הורות נכונה

אישה אחת הולכת למכולת ואומרת לבעלה "מילאתי אמבטיה תרחץ את התינוק". אחרי חצי שעה חוזרת האשה הביתה נכנסת לאמבטיה ורואה את בעלה מחזיק את התינוק באוזן עם פלייר בתוך האמבטיה ומניע אותו ימינה ושמאלה. "מפלצת מה אתה עושה" היא צועקת לבעלה. עונה לה הבעל; "אני מפלצת? שפכת כאלה מים רותחים שאפילו את האצבע אני לא יכול להכניס".

נס קטן

אישה אשר לקתה בדיכאון שאחרי לידה, הרגישה שאינה יכולה לראות יותר את תינוקה. יום אחד היא פשוט השליכה אותו מחלון דירתה, בקומה האחת-עשרה. הפעוט נפל ללא קול, לא מודע בכלל לכך שבקרוב יסיים את חייו. בקומה הראשונה קרה נס וחייו ניצלו - נתפסה לו העין במסמר שבלט החוצה מהבנין.

בקשה ילדותית

ילד אחד מבקש מאביו: "אבא תקנה לי כלב, אני מאוד רוצה כלב"
אז האבא עונה לו :"למה אתה צריך כלב? יש לך כבר סרטן"

מה זה?

מה זה 30 ס"מ וקשה בבוקר? מוות בעריסה
מה זה ורוד ואח"כ כחול? תינוק בשקית
מה זה קטן שחור ודופק בזכוכית? תינוק בתנור
מה יותר מזעזע מ-10 תינוקות תלוים על עץ אחד? תינוק אחד תלוי על 10 עצים
מה זה כסוף, אדום ונתקע בקירות? תינוק עם מזלגות בעיניים
מה זה קטן, אדום ומוטל בפינה? תינוק ששיחק בסכין גילוח

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים