שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  נקמת הידוענים בגיל ריבה

  יום עיון בנושא סלבריטאות בתל אביב "פוצץ" על ידי צוות ההפקה של התכנית "לימוזינה" של גיל ריבה. מרב מיכאלי סרבה לעלות לבמה, ארי שמאי מימש ועזב, לא לפני שכינה את ריבה "הומו" ודחף את מפיקת התכנית

  יום עיון בנושא סלבריטאות שהתקיים אמש (ג') בתל-אביב "פוצץ" לאחר שחלק מהמשתתפים גילו כי הוא מתועד במצלמות תוכנית הטלוויזיה "לימוזינה" בערוץ 10. חלק מהמשתתפים כינו את מנחה התוכנית, גיל ריבה - לשעבר כתב הרכילות של ידיעות אחרונות - "הומו", ועזבו את האולם בבית-אריאלה במחאה.
  הסערה החלה לפני דיון בהשתתפות הסופרת גפי אמיר, העיתונאי עו"ד ארי שמאי, אשת התקשורת מרב מיכאלי, הפרסומאי הדר גולדמן והמשורר ישראל בר-כוכב. אמיר, מיכאלי ועו"ד שמאי, שהוזמנו להשתתף בדיון, הודיעו שאינם מוכנים לעלות לבמה כל עוד מצלמות הטלוויזיה וצוות ההפקה של התוכנית "לימוזינה", אותה מנחה ריבה, נמצאים באולם.
  רגע לפני שעזב את האירוע בכעס, כינה עו"ד שמאי את ריבה "הומו" ודחף את המפיקה של תוכנית הטלוויזיה של ריבה. מיכאלי אמרה: "באתי לכאן לדבר ולא להצטלם. אנחנו מבקשים שיוציאו את גיל ריבה מכאן". ריבה השיב למיכאלי: "כשאת אומרת 'אנחנו' את מדברת בשם איגוד הנשים?". ולאחר מכן הוסיף: "אני פורש בשיא, נתתם לי את כל מה שיכולתי לבקש. איזה כיף לעשות רעש".

  "אני האשה היחידה"

  כשהאווירה באולם נרגעה, אמרה מרב מיכאלי, שנותרה ישובה על הבמה: "מסתבר שאני האישה היחידה על הבמה". העיתונאי אירי ריקין, שהנחה את הדיון, אמר למיכאלי: "אחרי שגיל ריבה הלך, את אכן הבחורה היחידה כאן".
  ד"ר יריב בן-אליעזר, מהמרכז הבין-תחומי בהרצליה וד"ר דוד גורביץ', ראש המסלול לתרבות פופולארית במכללה למנהל, שהרצו במחצית הראשונה של יום העיון, הודיעו כי הם עוזבים את המקום במחאה על התבטאויותיהם של ארי שמאי ואירי ריקין: "אנחנו עוזבים במחאה על הסקסיזם וההומופוביה שהפגינו ארי שמאי ומר ריקין", אמר בן-אליעזר. "הגסות שלך (ריקין – מ.י.) בהתייחסות לגיל ריבה, לא במקומה. אתה וארי שמאי ראויים זה לזה".
  בן-אליעזר הוסיף ואמר: "מדובר בערב שעיקרו סלבריטאות. חלק מהמחיר של אנשים מוכרים שמעוניינים להביע את דעתם הוא שהם יצוטטו במדורי הרכילות ויצולמו בתקשורת. ככל שעולים על העץ, כך גדלה הסכנה שיראו לכם את התחת".
  מארגני יום העיון הודיעו לקהל, שהחל לעזוב את האולם אחרי כחצי שעה, כי למעוניינים יוחזר במלואו מחיר הכרטיס (120 שקל). רק עשרות בודדות של אנשים נשארו לדיון, שממנו נפקדו שמאי וגפי אמיר.

  "ביקשתי סלבריטאים - מצאתי אתונות"

  גיל ריבה בתגובה ל-ynet: "לפני מספר שבועות פנתה אלינו חוה ליבר מטעם בית-אריאלה וביקשה שנבוא לסקר ולצלם לתוכנית שלי את פאנל הסלבריטאים. חשבתי שיהיו סלבריטאים, אבל מצאתי אתונות. היתה איזו סופרת ממורמרת אחת, שכרסה בין שיניה (גפי אמיר - מ.י), עוד אחת שפעם היתה כוכבת רדיו, אבל היום היא עסוקה בלשכב על שולחנות של כל מיני גברים כדי לפמפם כל מיני רעיונות עם אג'נדה, רק כדי לממש את היצר הבלונדיני שלה (מרב מיכאלי - מ.י), והיה עוד אחד, אינני יודע מאיזה סוכנות, אבל אמרו לי שהוא כותב איזה טור במקומון נידח (ארי שמאי - מ.י). חשבתי שיהיה נחמד לתעד את מקבץ סלבריטאי הפריק-שואו לתוכניתי הנוצצת וללמוד מחוכמתם ומנסיונם בדשדוש ובחיפוש אחר פיסת זוהר לא מושגת. כמו כן, אני שמח לנצל את הבמה המכובדת הזו ולהזמין את שלושתם לתפוס איתי טרמפ בפינת הכוניפה".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום שמואל יערי
  ריבה. חיפש סלבריטאים, מצא אתונות
  צילום שמואל יערי
  צילום אריאל בשור ארכיון ידיעות אחרונות
  בן-אליעזר. הסכנה שיראו לכם את התחת
  צילום אריאל בשור ארכיון ידיעות אחרונות
  צילום: צביקה טישלר
  מיכאלי. באה לדבר לא להצטלם
  צילום: צביקה טישלר
  שמאי. הנדחף דחף
  לאתר ההטבות
  מומלצים