שתף קטע נבחר

מי רוצה מצופה מהשק"ל?

היום ייבחר השם החדש לקנטינות השק"ם. השמות שהגיעו לגמר: "שק"ל", שיל"ת", ו"שירן". בין השמות שנפסלו: "מופזית", ו"בוגית"

לאחר עשרות שנים שבהן ליווה את צה"ל השם "שק"ם", יצטרכו החיילים להתרגל החל מהיום לשם חדש לקנטינות הצבאיות. שלושת השמות המתחרים הם: "שק"ל" - שירות קנטינות לחיילים, שיל"ת - שירות ישיר לחייל תמיד ושיר"ן - שירותי רווחה לכוחות הביטחון. השם המנצח ייבחר היום.
השק"ם (שירות קנטינות ומזנונים) המיתולוגי ליווה את החיילים כמעט לכל מקום. החברה שהפעילה את הקנטינות היתה במשך שנים רבות בבעלות משרד הביטחון, אולם היא הופרטה בשנות ה-90. באחרונה הוחלט להעביר את הקנטינות הצבאיות מידי החברה לידי האגודה למען החייל, בשל טענה בצה"ל שהשק"ם גבה מחירים מופקעים מהחיילים.
בעקבות זאת הוכרזה תחרות למציאת שם חדש לשירות הקנטינות. לאחר הפרסום ב"ידיעות אחרונות" לפני שבוע, הוגשו לתיבת הטלפון של האגודה לא פחות מ-2,000 הצעות לשם החדש. בין השמות המוצעים היו גם "מופזית", על שם הרמטכ"ל, או "בוגית", על שם הרמטכ"ל הבא.
בינתיים, עם סיום דרכו של השק"ם, צפויה לחיילים אכזבה קלה. בשלב הראשון לא יוזלו המחירים בקנטינות לעומת המחירים בשק"ם. ככל הנראה הם יתחילו לרדת רק בעוד כמה חודשים. צפוי גם מחסור בסיגריות בשל מאבק עם ספק הסיגריות על המחיר לחיילים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום : איי פי
בינתיים לא צפויה הוזלת מחירים (צילום ארכיון)
צילום : איי פי
מומלצים