שתף קטע נבחר

שיא ישראלי חדש ללנסקי ב-100 מטר משוכות

האצנית הישראלית קבעה בתחרות ביוון 12.80 שניות - שיפור של 10 מאיות לשיאה הקודם שקבעה לפני כחודשיים, ואשר הוחזק עד אז על ידי אסתר רוט שחמורוב. סווטלנה גנזידלוב קבעה שיא ישראלי בקרב 7 לאחר שצברה 5,825 בתחרות בהדר יוסף, שיפור של 89 נקודות לשיאה הקודם

האצנית הישראלית, אירנה לנסקי, מוכיחה פעם נוספת כי היא נמצאת בכושר מצויין. לנסקי שיפרה את השיא בו היא מחזיקה ב-100 מ' משוכות, חודשיים בלבד לאחר ששברה את שיאה העתיק של אסתר רוט שחמורוב באותה ריצה. לפני כחודש וחצי שברה לנסקי את שיאה של שחמורוב ב-200 מ'.
לנסקי, אשר התחרתה בכרתים שביוון, עצרה את השעון על 12.80 שניות, שיפור של 10 מאיות לשיאה הקודם שנקבע בתל אביב. הישראלית סיימה את התחרות במקום השלישי, אחרי ג'ייני אדאמס האמריקנית שקבעה 12.75 ש' וגלורי אלונזי הספרדייה, המדורגת רביעית בעולם, שסיימה במקום הראשון עם 12.64 ש'.
זוהי הפעם החמישית השנה שלנסקי יורדת מגבול 13 השניות. בעקבות הישגה בתחרות מדורגת האצנית במקום ה-12 בעולם ובמקום הרביעי באירופה. בחודש הבא תשתתף לנסקי באליפות אירופה שתתקיים במינכן שבגרמניה. תוצאה דומה באליפות עשויה להעניק לה את אחד משלושת המקומות הראשונים.

סווטלנה גנזדילוב קבעה שיא ישראלי בקרב 7

היום הסתיימו יומיים של תחרות בקרב 7, שהתקיימו באיצטדיון בהדר יוסף ובסיומם קבעה סווטלנה גנזדילוב שיא ישראלי חדש בקרב 7. גנזדילוב השיגה 5,825 נקודות ושיפרה את שיאה הקודם מאשתקד שעמד על 5,736 נקודות.
הישגה של האתלטית הישראלית מהווה גם קריטריון במקצוע קרב 7, שיאפשר את השתתפותה באליפות אירופה במינכן. בנוסף, עמדה גנזדילוב גם בקריטריון ל-100 מ' משוכות, לאחר שקבעה 13.47 ש'. באליפות אירופה תוכל גנזדילוב לבחור האם להשתתף רק בקרב 7 או האם בנוסף להתחרות יחד עם אירנה לנסקי ב-100 מ' משוכות.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום יוסי רוט
אירנה לנסקי. כושר נהדר
צילום יוסי רוט
דודו פריד
סווטלנה גנזדילוב. שיא ישראלי בקרב 7
דודו פריד
מומלצים