שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ירדן סגרה את משרדי אל ג'זירה כי "העליבה את משפחת המלוכה"
  זאת לאחר תוכנית אירוח במהלכה אמר אחד המרואיינים שמשפחת המלוכה הירדנית בגדה בשאיפות הפלסטינים ועיראק. אל ג'זירה בתגובה: "איננו יכולים לרסן את פיות אורחינו"

  ירדן סגרה היום (ד') את משרדי תחנת החדשות הקטארית "אל ג'זירה" בעמאן לאחר שהתחנה שידרה תוכנית המעליבה את בני משפחת המלוכה הירדנית. "אל ג'זירה" טענה בתגובה כי היא אינה יכולה לרסן את דבריהם של אורחים המופיעים בתוכניותיה.
  סוכנות הידיעות הירדנית, פטרה, ציטטה את שר ההסברה הירדני, מוחמד אל אדוואן, כאומר שהחליט לבטל את רשיון העבודה של התחנה ושל כתביה. אל אדוואן אף איים לנקוט בצעדים משפטיים נגד עובדי התחנה, אם ימשיכו בפעילות בירדן.
  "אל ג'זירה מתכוונת להזיק לירדן, לעתים באופן ישיר ולעתים באופן עקיף", אמר אל אדוואן. "הרשת עברה את הגבול בהתקפותיה על מנהיגי האומה".
  אל אדוואן התכוון ככל הנראה בדבריו לתוכנית האירוח ששודרה מוקדם יותר היום, בה נאמר כי משפחת המלוכה ההאשמית, בגדה בשאיפות של עיראק והפלסטינים, ככל שהתקרבה למדינות המערב.
  בכיר באל ג'זירה אמר בתגובה לדברים כי התחנה "לא התכוונה לפגוע בירדן או להזיק ליחסיה עם מדינות ערב האחרות". לדברי הבכיר, "אם אחד מאורחינו הביע גישה לא אובייקטיבית, האשמה מוטלת עליו, לא עלינו. אנחנו לא יכולים לחסום את פיותיהם של אנשים. אנו מצטערים על ההחלטה לסגור את משרדינו בירדן".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים