שתף קטע נבחר

לקוחות אשת טורס: החברה מסרבת לבטל חבילות לפראג
לקוחות חברת הנסיעות אשת טורס ביקשו לבטל טיסה לפראג ונתקלו בסירוב. החברה הציעה להם לטוס לוינה השוכנת על גדות הדנובה הגואה או לספוג את עלות הטיסה. אשת: אין יעד חלופי מלבד וינה

גם היום (ה') נמשכים השטפונות וההצפות הכבדות ברחבי אירופה. בפראג, לאחר שנהר הוולטווה הציף את העיר העתיקה, את גן החיות, ואת התיאטרון הלאומי, חלה ירידה הדרגתית במפלס המים. תושבי פראג מפונים מבתיהם ומנסים לאבטח את העיר באמצעות שקי חול.
ולמרות זאת יש ישראלים שנאלצים לטוס לאירופה המוצפת, בעל כורחם. חברת הנסיעות אשת טורס מוציאה מחר (ו') טיסה לעיר פראג. לנוסעים שפנו לחברה וביקשו לבטל את החבילה הציעה אשת טורס כיעד חלופי את וינה, השוכנת על גדות הדנובה, המציפה בימים האחרונים שטחים נרחבים בקרבתה. ומי שלא מעוניין לשוט ברחבי וינה או פראג? ייאלץ לספוג את העלויות ולשלם את מלוא המחיר עבור הכרטיס.
כאמור, אתמול הודיע יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות, כי כל לקוח שרכש טיסה לפראג יוכל לבטל את חופשתו בעלות של 50 דולר בלבד, גם בהתראה קצרה. מההתאחדות נמסר ל-ynet, כי מרבית הספקים נענו לקריאה אך עם זאת ההתאחדות אינה יכולה להכתיב או לחייב את ספק התיירות לספוג את העלויות, מכיוון שמדובר בהחלטה עסקית.

אשת טורס: החברה ניזוקה בכל מקרה

מנהל השיווק בחברת אשת טורס, דודו מחלב, אישר כי החברה מחייבת את הלקוחות שמבקשים לבטל את החבילה בעלות מחיר הטיסה. לדבריו, בטיסה שיוצאת מחר לבירת צ'כיה יהיו נוסעים שהזמינו חבילה ליומיים וכאלו שהזמינו חבילה ל-5 ימים. ללקוחות שרכשו חבילה ליומיים אישרה החברה לבטל אותה תמורת 50 דולר דמי ביטול, אך לאחרים לא נמצאה אלטרנטיבה חלופית מלבד וינה.
"אנו מציעים לנוסעים את מלון הילטון דנובה בווינה, ברמה של 4 כוכבים, ללא תוספת במחיר. כבר בהעברת הנוסעים מפראג לווינה אשת טורס ניזוקה ב-100 דולר מפני שהטיסה עוצרת בפראג וממשיכה לאוסטריה", מסר מחלב. "חשוב לנו לתת שירות טוב ללקוחות ורוב האנשים שביקשו לבטל את החבילה הסכימו בסופו של דבר לטוס לווינה".


פרסום ראשון:,
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
כל התגובות לכתבה "לקוחות אשת טורס: החברה מסרבת לבטל חבילות לפראג"
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים