שתף קטע נבחר

חולון: פרוייקט לחידוש שכונת ג'סי כהן

העירייה מתכננת לחדש קטע מגורים ישן וצפוף ולהקים בו דירות חדשות שאליהן יוכלו התושבים לחזור. משרד השיכון כבר הורה לעירייה לפתוח חשבון בנק מיוחד לצורך העניין. העירייה: התושבים ירוויחו מהמהלך הזה. נציג התושבים: זה טוב לשכונה

מועצת עיריית חולון תחליט בקרוב עם לאשר את בקשת משרד השיכון לפתוח חשבון בנק מיוחד לטובת תוכנית להתחדשות עירונית בשכונת ג'סי כהן. במסגרת התוכנית יפונו תושבי השכונה מדירותיהם הישנות לטובת הקמת בניינים חדשים.
התוכנית, שצפויה לצאת לפועל בקרוב, בעידוד משרד השיכון, מצטרפת לשני פרויקטים של פינוי בינוי שכבר אושרו לביצוע במתחם חנקין ובמתחם פיכמן בעיר. המבנים שיפונו יימסרו לחברת בנייה אשר תהיה אחראית לפנות את התושבים ולהחזירם מחדש לשכונה, בתנאים משופרים. ביצוע התוכנית צפוי לעבור לידי יזם פרטי, והוא שיגיע להסכמה על כל הפרטים הדרושים מול התושבים שיתבקשו להתפנות.
מ"מ ראש העירייה, משה רינת: "ניקח את המתחם הישן והצפוף ונחדש אותו. האינטרס של העירייה הוא לשפץ את השכונה הזו לטובת הקמת מגורים חדשים ולהוביל לשיפור מצב רווחת התושבים בעיר. התוכנית צפויה לצאת לפועל בקרוב. האוכלוסייה שתפונה רק תרוויח מהמהלך הזה, התושבים יקבלו דירות חדשות ובנוסף לכך תיכנס אוכלוסייה חדשה לאותו מתחם".
פעיל שכונת ג'סי כהן, יוסי אהרון: "מבחינתנו מדובר פרויקט חיובי שיתרום לשכונה. הרעיון כבר עלה לפני כמה שנים. מדובר בתהליך מורכב שיכול להימשך שנים, אבל, כאמור, זה טוב לשכונה שלנו".

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
התוכנית מצטרפת לשני פרוייקטים נוספים של 'פינוי ובינוי' (צילום אילוסטרציה)
מומלצים