שתף קטע נבחר

כלבו של השר ריבלין "זכה" להיכנס לאוניברסיטה

בעליו של הכלב הראשון בארץ שזכה להיכנס לקמפוס האוניברסיטה העברית, הוא לא אחר משר התקשורת ראובן ריבלין. "אסור לו לרוץ בשטחים פתוחים", הסבירו במשרדו של ריבלין

במוצאי השבת האחרונה נדהמו המאבטחים בשער האוניברסיטה העברית בגבעת רם כשהבחינו בשר התקשורת ראובן ריבלין לבוש באימונית ויחד עם כלבו משוטט ברחבי הקמפוס. מאחוריהם פסע איש היחידה לאבטחת אישים של השב"כ.
המאבטחים, שלא זיהו תחילה את השר, הביטו זה בזה במבוכה: חוקי האוניברסיטה אוסרים בתכלית האיסור כניסת בעלי חיים לתוך הקמפוסים, ושומרים ומאבטחים נשלחים לא אחת לרדוף אחר כלבים תועים.
אחד השומרים, שלא זיהה את השר, ניסה לחסום את דרכו, והסביר ש"לכאן לא נכנסים עם כלבים". לדברי עדי ראייה, התרתח השר ריבלין, הזיז את ידו של השומר, ודרש ממנו לתת לו להכנס. השומרים הבינו עד מהרה כי מדובר בשר בממשלת ישראל - ונכנעו.
ריבלין זכה לטייל בקמפוס עם כלבו, מלווה באחד ממאבטחיו. כעבור דקות ארוכות יצא, הודה לשומרים ונעלם במכונית השרד. אז האם מותר לשר בישראל מה שאסור לכל אזרח אחר?
במשרדו של ריבלין הגיבו: "השר טייל בקמפוס בגלל נוהלי ביטחון שנכפו עליו. אסור לו לרוץ בשטחים פתוחים. העניין היה מתואם".
באוניברסיטה העברית דווקא לא שמעו על התיאום הזה. שם אמרו ל-ynet: "למחלקת הביטחון לא ידוע המקרה. הביקור לא היה מתואם עם אף אחד מאגף הביטחון. חל איסור מוחלט להכניס כלבים או בעלי חיים אחרים לשטח הקמפוס - לכל אזרח".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השר ריבלין. לא בשטחים פתוחים
מומלצים