שתף קטע נבחר

בעל האולם שבו נפצע ילד נעצר שוב

שעות ספורות אחרי שבעל האולם שוחרר ממעצר בחשד שגרם ברשלנות לפציעתו הקשה של ילד - הוא נעצר בחשד שקיים אירוע נוסף באולם בניגוד לצו בית המשפט

בעל אולם השמחות "אחוזת אסתר" בצומת הודיה, שנעצר בחשד לרשלנות שגרמה לפציעתו הקשה של ילד בן ארבע, נעצר שוב שעות ספורות אחרי שחרורו בחשד שהפר שוב את צו בית המשפט וערך חתונה באולם.
ירין עמר בן הארבע נפצע השבוע באורח קשה באולם "אחוזת אסתר", כאשר עמוד אבן שהוצב באולם לקישוט - מבלי שהיה מעוגן בקרקע - התמוטט עליו ופגע בראשו. מאוחר יותר הוטב מצבו, והוא מוגדר כעת בינוני.
בעקבות התאונה התברר כי בעל האולם, שמואל מלכיאל בן ה-37, הפעיל אותו במשך כשנתיים ללא רשיון עסק. בחודש מרץ השנה הורה בית משפט השלום על סגירת האולם, ובחודש ספטמבר דחו שופטי בית המשפט המחוזי את הערעור שהגיש בנו של בעל העסק על צו הסגירה. השופטים התריעו כי בהפעלת האולם ללא רשיון "יש משום סכנת חיים". למרות זאת, המשיך האולם לפעול עד שאירעה בו התאונה השבוע.
בעקבות התאונה נעצר מלכיאל, ואתמול שחרר אותו שופט בית משפט השלום באשקלון, רענן בן-יוסף, בתנאים מגבילים: בין היתר נאסר עליו לפתוח את העסק לשבעה ימים.
חמש שעות לאחר-מכן התקיימה חתונה נוספת באולם, ולפנות בוקר נעצר מלכיאל שוב. היום (ו') הוגש נגדו המשטרה כתב-אישום בהליך מהיר על הפרת צו. הוא שוחרר בערבות של 40 אלף שקלים, והדיון בעניינו יימשך בשבוע הבא.
עו"ד גדעון היכל, סניגורו של מלכיאל, מסר בתגובה: "צו בית המשפט שהוצא אתמול אוסר אמנם על מרשי לקיים אירועים בעסק. אתמול אכן התקיים במקום אירוע, אולם לא מרשי קיים אותו, אלא החברה שמנהלת את המקום. מרשי שהה אמש בבית, וכלל לא נכח באולם. העובדה שבית המשפט הבוקר שחרר אותו בערבות, ולא נענה לבקשת המשטרה למעצר עד תום ההליכים, אומרת הכל".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ערוץ 1
הריסות אולם ורסאי. הרשלנות חוגגת (ארכיון)
צילום ערוץ 1
מומלצים