שתף קטע נבחר

עובדי סי.טי מושן מבקשים את פירוקה

לטענת העובדים, חוב החברה כלפיהם עומד על כ-830 אלף שקל; להערכתם אין החברה יכולה לשלם חובותיה וקיים חשש סביר כי זכויותיהם יפגעו

עובדי חברת סי.טי.מושן מראש העין הגישו היום (ד') לבית המשפט המחוזי בת"א בקשת פירוק נגד החברה. העובדים טוענים, באמצעות עו"ד יוסף פרידמן, כי לאחר שהחברה פיטרה אותם וסגרה את משרדיה, הם לא קיבלו את שכרם. לטענת העובדים, חוב החברה כלפיהם עומד על כ-830 אלף שקל.
חברת סי.טי. מושן נוסדה בשנת 1997 ע"י רפאל כץ ויאיר גאון. החברה פיתחה טכנולוגיה המאפשרת לרשת סלולרית יכולת לספק ללקוחותיה מערכת לניהול כוח עבודה נייד. על בעלי המניות בחברה נמנים פועלים שוקי הון טכנולוגיות, בומקס השקעות, קרדן שירותים, דנלין ניהול והשקעות, דברת ושות', פועלים היי-טק, וקרנות הון הסיכון ורטקס וניורון.
בבקשה שהגישו לבית המשפט טוענים העובדים כי למיטב ידיעתם דריקטריון החברה התפטר מתפקידו לפני כחודשיים ומנכ"ל החברה פוטר יחד עם עובדי החברה, כך שלחברה אין דריקטריון פעיל ולא צוות מנהל.
עוד טוענים העובדים כי על פי הערכתם אין החברה יכולה לשלם חובותיה וקיים חשש סביר כי זכויותיהם יפגעו. עוד נטען כי לחברה אין רכוש שהעובדים יכולים להיפרע ממנו. לטענתם, לחברה קנין רוחני שהינו בעל ערך, אך זה משועבד לבנק לאומי כנגד חוב המוערך בכ-2 מיליון שקל.
טרם ניתנה החלטת בית המשפט וטרם הוגשה תגובת החברה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים