שתף קטע נבחר

ת"א: חולדאי החליף מהלומות עם חברי מועצת העיר

ישיבת מועצת העיר בעניין תקציב 2003 הפכה סוערת לאחר שראש העיר חסם את דרכו של חבר המועצה מסאלווי לבמה. השניים החליפו מהלומות וחברת המועצה גילה הרץ טוענת: חולדאי עיקם לי את היד. שוטר הפריד בין הנצים והמשטרה פתחה בחקירה

קטטה פרצה אמש (א') במרכז עינב, בין ראש עיריית תל אביב, רון חולדאי, לבין חברי מועצת העיר, שלמה מסלאווי וגילה הרץ, בעקבות ויכוח מילולי בעניין תקציב העירייה. לא היו נפגעים בתקרית, והנצים הגישו תלונות הדדיות במשטרה.
העימות התפתח במהלך ישיבת מועצה סוערת שדנה בתקציב הרווחה העירוני לשנת 2003. תחילה עלה שלמה מסלאווי לנאום מעל לבמה, כשבקהל נמצאים אתו כמה עשרות מטופלים במעון לשיקום נרקומנים בעיר. במהלך הנאום, טען מסלאווי כי חולדאי מתכוון לסגור את המעון ולא להעביר אליו תקציבים. חולדאי עלה לבמה, וכינה את מסלאווי: "שקרן". עדי ראייה סיפרו ל-ynet כי מייד לאחר מכן, ביקש מסאלווי לעלות לבמה, ואז חסם חולדאי את דרכו אל המקרופון. בתגובה דחף אותו מסאלווי והשניים החלו להחליף מהלומות. גם חברת המועצה, גילה הרץ, שניסתה לעלות לבמה, טוענת כי חולדאי עיקם את ידה. שוטר, המוצב דרך קבע בלשכת ראש העיר, הצליח להפריד בין הניצים.
בתוך כך, החלו עשרות המטופלים שהגיעו עם מסלאווי להשתולל באולם, וחולדאי הוצא מהאולם לחדר צדדי. חברת המועצה, גילה הרץ, התלוננה נגד חולדאי במשטרה. לאחר מכן הגיעו שוטרים אל לשכת ראש העיר וגבו מחולדאי עדות ותלונה נגדית.
מעיריית תל אביב נמסר בתגובה כי "באלימות לא משיגים כלום בעיר תל אביב יפו. נמשיך לנהל את העיר בדרכי נועם". מהמשטרה נמסר כי האירוע ייחקר.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ערן (יופי) כהן
חולדאי. ארכיון
צילום: ערן (יופי) כהן
מומלצים