שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אהבה אסורה
  ויוה

  (פרקים 200-196)

   

  ברברה מספרת לאקסל שהיא בהריון, ומבקשת שיסכים בינתיים לומר שהוא האבא, אך הוא מסרב. נסטור מבקש מלולה לערוך בדיקת רקמות, כדי לקבוע מי

  אבי העובר שברחמה. לאורה מגלה לאאוחניה שריסו נשוי. במהלך ויכוח בין לולה לברברה, נתקפת האחרונה בדקירות בבטן וכשמרטין יוצא להגנתה מטיחה לולה בשניים את הבשורה המהממת שגם היא בהריון.

   

  למרטין נודע על יחסיה של לולה עם נסטור. לולה מגלה לנסטור שתדע של מי הילד רק לאחר הלידה. נסטור כועס על שהיא עדיין מאוהבת במרטין. לאורה מספרת לאאוחניה שקלאודיו נשוי. אאוחניה מתעמתת איתו, אך הוא אומר שבכוונתו להתגרש. פרננדו כועס על שמרטין וברברה יביאו ילד נוסף לעולם.

   

  מרטין מוטרד משיחת הטלפון של פרננדו. פרננדו מסתתר בבית של קרלוס. לאורה ובטו רבים כי היא מתנגדת להשתתפותו בטלנובלה. לולה מתנצלת לפני נסטור. קלאודיו אומר לאשתו שהוא רוצה להתגרש, ומנסה לשכנע את אאוחניה שהוא אכן אוהב אותה. לוסיה מבקשת להיפגש עם אאוחניה, ואז מתברר לאאוחניה שהיא נכה. פרננדו דוחף את ברברה, והיא נופלת בכל המדרגות.

   

  לוסיה נפגשת עם אאוחניה, וזו מבטיחה לה שלא להתראות יותר עם קלאודיו. לאורה מודיעה למנולו ולמשפחתו על תוצאות בדיקת הרקמות. ברברה מנותחת בבית החולים, אך העובר לא ניצל. פרננדו חוטף את פינצ'ו, אך לולה וברברה מוצאות אותו. פרננדו קובע פגישה עם מרטין בסירת מנוע ומאלצו להפליג. בעומק הנהר הם מתקוטטים ומרטין מפיל את פרננדו למים והוא טובע.

   

  משפחת אלסגה נפטרת סופית מפרננדו. מרטין וברברה חושפים את אהבתם לפני המשפחה כולה. סילבינה מודה שהם לא אחים ביולוגיים, ופאבלו מגלה לכולם שטינצ'ו הוא בנה של ברברה. כעבור שנתיים נישאת טיטינה לפפה, שהשתחרר בינתיים מהכלא. לולה ונסטור חובקים בת משלהם, וברברה ומרטין יחיו באושר ועושר עם טינצ'ו ועם התינוקת שנולדה להם בינתיים... (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  (פרקים 195-191)

   

  מרטין וברברה מחליטים לספר לכולם שהם מצפים לילד. קלאודיו משכנע את אאוחניה שאין אשה אחרת בחייו, ומצד שני מבטיח לאשתו שאאוחניה היא לא יותר מידידה. מרטין מבקש מלולה שתפסיק לעקוב אחריו, ומוכן לגלות לה מי אהובתו. מרטין חושד שהבן של מנואל מתחזה, ומאיץ בו לבצע בדיקת דנ"א. קבוצתו של בטו נקלעת לקשיים כלכליים. ברברה ומרטין מכנסים את כל המשפחה לספר להם את האמת.

   

  מרטין וברברה עומדים לספר למשפחה הכל, אבל אריאל מתקשר ומספר שאיבדו הון בבורסה, לכן מרטין משקר ואומר שהחליט לעבוד בחברה. נסטור מתחיל לעבוד כמלצר בחברה של קרלוס. טיטינה זוכה בקורס בישול בחו"ל, אבל מתלבטת אם לנסוע. בטו הולך לבד למסיבה, ומצלמים אותו עם כמה בחורות. סילבינה שומעת שברברה ומרטין מדברים על ילד בלתי מתוכנן. לולה מספרת לטיטינה שהיא בהריון.

   

  לולה אומרת לטיטינה שאינה יודעת אם הילד הוא של נסטור או של מרטין. חוספינה באה לגור בבית של טיטינה, למורת רוחם של כולם. חבר שלפרננדו שומע את ברברה ומרטין מדברים על הריונה של ברברה, והוא מדווח לפרננדו. פרננדו מורה לו לספר זאת לקרלוס. לאורה כועסת על בטו בשל התמונות שבהן הוא נראה עם אשה אחרת. לולה מספרת לנסטור שהיא בהריון.

   

  קרלוס נסער מהידיעה שברברה בהריון ולא סיפרה לו. הוא רוצה לדעת מי אבי הילד, ומרוב לחץ מאבד את ההכרה. סילבינה מנחשת של מי הוא, ואומרת זאת למרטין. פרננדו מתקשר למרטין ומסרב לגלות לו מה עלה בגורל בנו. לאורה ובטו משלימים. ברברה לא יודעת מה לומר לאביה, וממציאה שהילד הוא של אקסל. מרטין מגלה שנסטור אוהב את לולה ושהיא מרבה לבקר אותו.

   

  מרטין הרוס מהעובדה שלולה היתה כל העת אהבת חייו של צ'יבה. הוא כועס על השקר והבגידה בו ומכה את צ'יבה. לאורה קובלת על שבטו מקדיש את כל זמנו לקבוצת הכדורגל. ג'סיקה מנשקת את נסטור בשנתו. אאוחניה משיגה לריסו קשרים שיאפשרו את רכישתו לקבוצת הכדורגל. סילבינה נוסעת במקום קרלוס לטפל בענייני הבורסה בלונדון. אקסל מתייצב בבית חימנס-אלסגה.

   

  (פרקים 190-186)

   

  מרטין מתנפל על אקסל. לולה לא מבינה למה מרטין מתערב בחייה של ברברה. מרטין מתחיל לחשוד בקשר רומנטי בין לולה לנסטור. אאוחניה שוכבת עם ריסו, אבל עוד לא יודעת שהוא נשוי. ברברה מתגנבת לחדרו של מרטין והם מבלים את הלילה ביחד. בעידודה של לאורה מנהל בטו את משחק הגמר של קבוצתו מהספסל, וכשזו מפסידה הוא מחליט לעלות לשחק בעצמו.

   

  בטו עולה לשחק, והקבוצה מנצחת בזכותו ועולה ליגה. מרטין מציע לארגן ארוחה בבית סבו לכבוד הניצחון. אאוחניה מגיעה לארוחה, אך ריסו כועס על הצטרפותה הפתאומית ומתעלם ממנה. יו"ר המועדון מבשר לבטו שקבוצה אחרת מעוניינת לרכוש אותו. פרננדו נמלט מהמוסד הפסיכיאטרי, עוצר את המונית של מרטין ומאיים עליו באקדח.

   

  פרננדו מאלץ את מרטין לנסוע למקום מבודד, מענה אותו ומזריק לו חומר הרדמה. ברברה שומעת על בריחתו של פרננדו מהמוסד. מכירתו של בטו לקבוצה אחרת תופסת תאוצה. פרננדו מגיע לבית אלסגה ולוקח את בנות משפחת טיצ'ו כבנות ערובה. מרטין מצליח להשתחרר ברגע האחרון, ונחלץ לעזרתן, אך פרננדו חושף את סודו.

   

  פרננדו תופס את לולה כבת ערובה, כדי שיוכל לברוח לחו"ל. בטו עומד לפני חתימת החוזה, אך בסופו של דבר מבצע "תרגיל". פרננדו מבקש מלולה לשכוח את מרטין, כי הוא אינו אוהב אותה. לולה מאמינה לו, ופרננדו משחרר אותה ללא פגע. קרלוס חוזר מחו"ל.

   

  מרטין ולולה הולכים ומתרחקים זה מזה. לולה מחפשת דירה לה ולתינוק. מתברר שלמנואל יש בן מאשה שהכיר בעבר. ברברה מספרת למרטין שהיא הרה.

     

  (פרקים 185-181)

   

  לולה בורחת מהכנסיה ונסטור אוסף אותה לביתו. היא מבהירה למרטין שגילתה את בגידתו ועוזבת את הבית עם טינצ'ו. אקסל מופיע בביתה של ברברה אך היא מבהירה לו שהיא מאוהבת באחר. נסטור מייעץ למרטין להיפרד מלולה. טיטינה מבקשת מנסטור שישאר לצדה של לולה. ריסו נפצע, ומציעים לבטו לשחק במקומו במשחק המכריע.

   

  בטו נחוש בדעתו לא לשוב לשחק. רנטה מבקשת ממרטין שיפסיק לערב אותה בענייניו. מרטין וברברה מחליטים להמשיך לממש את אהבתם. נסטור עומד לצדה של לולה כשטינצ'ו חולה ומובא לביה"ח. לאורה מקבלת שיחת טלפון שבה מאיימים עליהם כי יירו בבטו אם ישחק בגמר. מרטין מגיע לביה"ח ומתפלא לראות את צ'בה עם לולה.

   

  בטו מבטיח ללאורה שלא ישחק בשל האיומים על חייו. אבחל מחליט שהאיומים לא ירתיעו אותו. מצבו של הילד משתפר. לולה רואה את ברברה נזכרת במכתב שמצאה אצל מרטין. רנטה עוזבת את העיר. בטו מספר ללאורה שריסו נשוי ובוגד באשתו. טיטינה ולולה רואות את ברברה ומרטין מתחבקים בלהט. בריונים מכים את בטו עד שהוא מתמוטט.

   

  בטו מאושפז אבל מתאושש. מרטין וקלאודיו נעצרים ע"י המשטרה לאחר שהיכו את מי שפגע בבטו. סילבינה משחררת אותם. לאורה מתעקשת שבטו לא ישחק, אבל הוא עדיין מהסס. פפה עוזר לטיטינה בבית הקפה. אקסל מגיע למשרדה של ברברה. לולה מביאה לנסטור מתנה ליום הולדתו.

   

  לולה חוגגת עם נסטור את יום הולדתו. ברברה מכינה ארוחת ערב למרטין ומבלה איתו ערב אינטימי. אאוחניה מבקרת את לאורה ובטו ופוגשת שם את ריסו, ובעידודה של ברברה מקדמת מאד את הרומן שלה איתו. סילבינה עולה על כוונותיו של אקסל ומעודדת אותו לטפח קשר עם ברברה. האחרון מנשק את ברברה במשרד לעיני מרטין.

    

  (פרקים 180-176)

   

  לולה נוסעת לשדה התעופה בעקבות מרטין. ברברה מתיידדת עם איש פירסום ארגנטיני בפריז. מרטין מספר לנסטור שלולה אמרה לו שחברה לשעבר אהב אותה ושהוא מתכוון להציע ללולה להתחתן בכנסייה. נסטור מספר זאת ללולה. בטו מסכים להיות מאמן המועדון, והקבוצה מנצחת. לאורה מבשרת לו שהיא בהריון.

   

  לולה מסכימה להתחתן עם מרטין בכנסייה. רנטה משיגה לצ'יבה שיחרור על תנאי. היחסים בין ברברה ואקסל מתהדקים, והיא מספרת לו שאיבדה את זכרונה. בטו משוכנע שייוולד לו בן. יום החתונה מתקרב. אאוחניה משכנעת את מרטין להתקשר לברברה. בטו פורש מהכדורגל. נסטור משתחרר מהכלא ומודיע ללולה שלעולם לא ישכח אותה.

   

  ברברה מסרבת לבוא לחתונה, ומרטין מנסה לשכוח אותה ולהיות מאושר עם לולה. בטו במצב רוח רע לאחר החלטתו לפרוש מהכדורגל. מרטין תוהה על יחסו המרוחק של נסטור. פפה מזמין את טיטינה לצאת, אבל היא עדיין מחכה לבבה. רנטה משיגה לנסטור עבודה בבר. אאוחניה מכירה את ריסו אצל בטו. ברברה ואקסל מתנשקים.

   

  לולה מבקשת מנסטור לא להגיע לחתונה. ברברה מחליטה להשאר עם אקסל. אורלנדו מתעורר מהתרדמת, מספר לסילבינה שפרננדו ניסה לרצוח אותו ודורש לדעת אם ברברה היא בתו או לא. לאורה נתקפת צירי לידה. מרטין מנסה לברר מדוע פרננדו ניסה לרצוח אותו. זכרונה של ברברה שב אליה. לולה מוצאת מכתב אהבה מוזר בכיס הז'קט של מרטין.

   

  ברברה מחליטה לחזור לבואנוס איירס.מרטין קורע את מכתבה של ברברה ומשלים עם העובדה שיחיה עם לולה. לולה מבינה שהיחסים בין מרטין ל"נסיכה" רציניים, ופונה לנסטור לעזרה. נסטור מציע לסלוח למרטין. לאורה יולדת בת בניתוח קיסרי. מצבו של אורלנדו שוב מתדרדר. ברברה מגיעה לכנסייה לפני החתונה, ומבקשת ממרטין לא להתחתן.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אהבה אסורה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים