שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  תיאטרון גשר הקים קבוצת צעירים

  "סטודיו גשר", הכולל שבעה בוגרי סטודיו ניסן נתיב, יעלה את הצגת הבכורה בפברואר

  במהלך החודשיים האחרונים מפעיל תיאטרון "גשר" קבוצת שחקנים צעירה במטרה, בין היתר, לבנות לתיאטרון עתודת שחקנים. "סטודיו גשר" מורכב משבעה בוגרי הסטודיו למשחק בהנהלת ניסן נתיב, שסיימו השנה את לימודיהם. הקבוצה כוללת את מתי אטלס ושירי גדני שכבר השתלבו במסגרת הצגות תיאטרון גשר ("אופרה בגרוש") וכן את מיקי לאון, מיכל לוי, עידו מוסרי, אלון פרידמן ועדי שליטא.
  שבעת השחקנים נבחרו בעקבות השתתפותם בהצגות הסטודיו של נתיב, שם עקב אחריהם מנהלו האמנותי של תיאטרון "גשר", יבגני אריה. אריה אמר כי הוא מייחס חשיבות רבה לפיתוח דור צעיר של שחקנים ומאמין שללא השקעה רצינית בקידומו האישי של השחקן כאמן, אין עתיד לתיאטרון. "אני מאמין שקבוצה הומוגנית של שחקנים צעירים שעובדת בשיתוף פעולה עם יוצרי התיאטרון יש לה סיכוי לצמיחה מקורית ואורגנית", אמר אריה.
  הרצון לעבוד עם קבוצה צעירה ומגובשת שצמחה יחד תוך כדי לימודים בסטודיו של נתיב, נובע מתוך מחשבה והבנה ששחקנים צעירים המשתלבים בתוך המערכות הקיימות של התיאטרון הרפרטוארי, נבלעים ואילו קבוצה הומוגנית שכזו יכולה לשמר את רעננותם האמנותית ולאפשר התפתחות מקצועית נאותה.
  הצגת הבכורה של סטודיו גשר, "שאריות של אהבה" מאת בראד פרייזר, תועלה ב-8 בפברואר, בבימויו של עידו מוסרי ותחת סיוע וייעוץ אמנותי של יבגני אריה. מדובר במחזה פרינג'אי, נועז ובוטה המתאר באופן גלוי וכן את חייהם של שבעה חברים צעירים, נציגי הדור המחפש אחר שאריות אבודות של חום ואהבה. ההצגה תוצג באולם החזרות החדש של תיאטרון "גשר" ברחוב אילת 11.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  קבוצת הצעירים של תיאטרון גשר
  לאתר ההטבות
  מומלצים