שתף קטע נבחר

יעל דיין תובעת את מפלגת העבודה

לדבריה בעבודה הכפישו את שמה כשאמרו שטענותיה אודות ניסיונות סחיטה הם נקמה על ההפסד בבחירות; העבודה: התבססנו על עובדות מהמשטרה

ח"כ יעל דיין, שפרשה ממפלגת העבודה לטובת מרצ, תובעת 100 אלף שקלים ממפלגת העבודה בגין הוצאת לשון הרע.
דיין טוענת שהעבודה פירסמה הודעה לאחר הפריימריס, בה נאמר שהסיבה שהביאה אותה לחשוף ניסיונות סחיטה במפלגה, היתה אכזבתה לאחר שכשלה מלהיכנס למקום ריאלי ברשימה לכנסת.
דיין סיפרה שבמהלך הפריימריס קיבלה שיחות טלפון אנונימיות מגורמים במפלגה, שהציעו לתמוך בה תמורת תשלום. היא דיווחה על כך לבכירי המפלגה והתלוננה במשטרה. אולם לדבריה, גילתה לאחר הפריימריס שהמפלגה טוענת בהודעה שפירסמה, שהמניע לתלונותיה של דיין אודות החשדות הוא רגש נקמה על כשלונה בבחירות.
"בעקבות הדברים תבעתי התנצלות במודעה רגילה בעיתון", הסבירה דיין ל-ynet. "לא רצתי מיד לבית המשפט, חיפשתי פשרה. הם סירבו, כי וודאי חשבו שלא אתעסק אתם. אני הצעתי הצעה הגיונית ומאחר שהיא לא התקבלה, מצאתי לנכון לתבוע אותם. אנחנו בעיצומה של מערכת בחירות. אני מתמודדת וראיתי בפרסום הזה כתם לא ראוי שיש למחוק".
ממפלגת העבודה נמסר בתגובה: "מפלגת העבודה התבססה על עובדות כפי שנמסרו לה מטעם משטרת ישראל, ולכן פעלה בתום לב גמור. אנו מצטערים שדיין בוחרת לתבוע את המפלגה שהיוותה עבורה בית חם ומפרגן במשך שנים רבות, ושבמסגרתה הייתה מועמדת לכנסת ה-16. מפלגת העבודה גילתה לאורך השנים יחס של חברות כלפי דיין ונמנעה מלהגיש תביעות דיבה נגדה, על כל פעם שהשמיצה את המפלגה".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון ידיעות אחרונות
יעל דיין. חיפשתי פשרה
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים