שתף קטע נבחר

שינויים במכללה למנהל

ביה"ס לעיצוב פנים צפוי לעבור למכללה למינהל כבר בשנה הבאה, לביה"ס לתקשורת זה ייקח ארבע שנים לפחות, במכללה בראשל"צ נערכים לגידול חד במספר התלמידים, יו"ר אגודת הסטודנטים גיא אליהו: אנחנו מחפשים יזמים שיקדמו בניית מעונות

הוועד המנהל של המסלול האקדמי של המכללה למינהל החליט לאחרונה להעביר את בתי הספר לתקשורת ולעיצוב פנים לקמפוס בראשון לציון. אגודת הסטודנטים בקמפוס ראשל"צ כבר נערכת לגידול הצפוי באוכלוסיית הסטודנטים.
מנכ"ל המסלול האקדמי במכללה, יגאל דקל, אומר כי המעבר התאפשר הודות לנכונות ראש העירייה, מאיר ניצן, לסייע למכללה בתחום הרחבת הבנייה. החלטה להעביר לראשל"צ את בתי הספר האקדמיים של המכללה התקבלה במסגרת תהליך ההפרדה של המסלול האקדמי מיתר מוסדות הלימוד הלא אקדמיים של המכללה למינהל, שהחל באוגוסט השנה. בית הספר לעיצוב, השוכן כיום בגבעתיים, יעבור לקמפוס בראשל"צ כבר בשנה הבאה. בית הספר לתקשורת, השוכן בצפון ת"א, צפוי לעבור בתוך ארבע שנים.
כיום לומדים במכללה כ- 8,500 תלמידים, ועם מעבר בתי הספר צפוי לגדול מספר התלמידים לכעשרת אלפים. דקל מעריך כי בשנה הקרובה ייפתח בקמפוס בראשל"צ מסלול נוסף לתואר שני. "כיום מלמדים במסלול האקדמי תואר שני במינהל עסקים. אנו שוקלים לפתוח תואר שני במשפטים, מדעי ההתנהגות או תקשורת. בהתאם לכך, אנו מתכננים גם לבנות מעונות לסטודנטים מחוץ לעיר שיאפשרו לנו לשמור על המעמד שלנו כאופציה אקדמית כלל ארצית". יו"ר אגודת הסטודנטים גיא אליהו אומר כי כבר כיום קיים הצורך במעונות סטודנטים. "כ- 1,400 סטודנטים של המכללה שוכרים דירות במערב העיר, בימים אלה עושה האגודה סקר לבדיקת הדיור המועדף על הסטודנטים.
"עד כה סבלו תלמידי התקשורת מבניין עם ליקויים רבים. השנה אמנם שיפצו את המבנה אבל כשהם יעברו לכאן, ישתפרו גם תנאי הלימוד שלהם וגם חיי החברה". אליהו מדגיש כי, "האגודה תעמוד על המשמר כדי שהסטודנטים לא ייפגעו בשל ההפרדה בין המסלולים. נדאג שזה לא יפגע ברמת השירותים שיקבלו הסטודנטים, בכמות השירותים ובגובה המלגות. וכן ששכר הלימוד לא יועלה לעוברים משנה לשנה".

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בתי הספר האקדמיים של המכללה ירוכזו בראשל"צ
מומלצים