שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נג'ואן גרייב: שרון גרוע כמו סדאם חוסיין
  נג'ואן גרייב, לשעבר מגן נבחרת ישראל, תוקף בראיון לשבועון "כלבו" את ראש הממשלה: "הוא בא ממפלגה ששונאת ערבים, תסתכלו מה הוא עושה בשטחים". על היחס לערביי ישראל הוא אומר: "ערבי יכול להתקדם רק עד גבול מסוים בגלל הגזענות"

  "האנשים שבוחרים באריק שרון הולכים למות. שרון אחראי למוות של הרבה אנשים בסברה ושתילה. אנשים שיש להם את הכבוד לא שוכחים ואי אפשר לשכוח איש כזה" - כך אומר נג'ואן גרייב, לשעבר מגן נבחרת ישראל, בראיון שיתפרסם מחר בשבועון החיפאי "כלבו".
  בראיון לעיתונאים חמי אוזן ורולי קירשטיין, התייחס גרייב בהרחבה לראש הממשלה: "הוא בא ממפלגה ששונאת ערבים. מה זאת אומרת הוא רוצה לבקר בהר הבית, להיכנס למסגד? בשביל האנשים שם זה משהו קדוש, משהו שאי אפשר לגעת בו. אסור לו להתקרב לשם. שרון לא פחות גרוע מסדאם חוסיין. תסתכלו מה הוא עושה בשטחים".
  גרייב גם דיבר על היחס כלפי הערבים-ישראלים במדינה: "ערבי, גם אם יש לו מקצוע ותעודה מהאוניברסיטה, יכול להתקדם רק עד גבול מסוים. זה קורה בגלל גזענות, לא רוצים לקדם את הערבים. אחרי שנתיים בנבחרת, בהן הייתי טוב מאוד ומתתי הרבה לנבחרת, שיחקתי 16-17 משחקים וקיבלתי ציונים טובים, היתה עלי כתבה בעיתון ועשו מהומות כדי להוציא אותי מהנבחרת. אני מאוד כועס על שלמה שרף. הרבה חושבים שבגלל הקטע עם ההימנון הוא העיף אותי מהנבחרת".
  על העתיד אומר גרייב: "אני רוצה להישאר פה. אני חי פה וסבא שלי חי פה ולפני הרבה שנים הסבא של הסבא שלי חי פה. זו אדמה שלי. סבא שלי לא קיבל אותה במתנה. אני פלשתיני ואי אפשר להעלים את זה. בשבילי לעזוב את נצרת זה ניתוק שורשים. נצרת בשבילי זה פלשתין. החלום שלי זה לתת גול בנבחרת פלשתין".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אלעד גושגורן
  גרייב. מרגיש פלשתיני
  צילום: אלעד גושגורן
  צילום: ערוץ 2
  שרון. השוואה לא מחמיאה
  צילום: ערוץ 2
  מומלצים