שתף קטע נבחר

הוארך מעצר שלומי עוז בפרשת "העוקץ" בבנק לאומי

שלומי עוז ואשתו - שנבחרה ליו"ר סניף הליכוד ברמת גן - נחקרו באזהרה בחשד למעורבות בהונאה של 4.5 מיליון ש"ח

במפלג ההונאה של משטרת ישראל נחקרו הבוקר (יום ד') תחת אזהרה העבריין לשעבר, שלומי עוז ואשתו עפרה, בחשד למעורבות בפרשת ההונאה בבבנק לאומי, בסך 4.5 מיליון שקלים. בתום החקירה, נעצר עוז עד מחר בערב.
יצויין כי בפרשה הזו המעורבים הפקידו המחאות של בנק המזרחי ללא כיסוי בבנק לאומי וביצעו משיכות בסכום המסתכם במיליונים.
בתוך כך השלים אתמול עוז את השתלטותו על סניף הליכוד ברמת גן עם בחירתה של רעייתו, עפרה עוז, ליו"ר מועצת הסניף. עוז, פעילה ותיקה בסניף, נבחרה ברוב עצום, לאחר שבעלה הסיר את מועמדותו על רקע החשדות נגדו בפרשת "צוות ביטחון".
מתוך 80 חברי מועצת הסניף שהגיעו להצבעה התנגדו רק שניים לבחירה – ח"כ מיקי איתן ויוסי אחימאיר. ההצבעה היתה מתוחה וסוערת על רקע התנגדות קבוצתו של עוז לראש העירייה המכהן ברמת גן. איש הליכוד צבי בר. לשליטה בסניף, אחד הגדולים של המפלגה, חשיבות רבה, משום שהוא הגוף הקובע מי יהיו מועמדי הליכוד לראשות העיר ולחברי המועצה.
"עושים לנו רצח אופי", אמרה עופרה עוז לאחר בחירתה. "אני מודה לכולם על התמיכה ומבטיחה להפוך את הסניף לתוסס ומאוחד". מקורביו של צבי בר אמרו כי הוא ימשיך להתמודד על ראשות העיר ברשימה עצמאית למרות היותו חבר ליכוד. ההערכה היא שראש הממשלה ויו"ר הליכוד, אריאל שרון, יתערב בנעשה בסניף ולא יאפשר לקבוצת עוז להציב מועמד מטעמה בבחירות לראשות העירייה.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
עוז. השלים ההשתלטות על הסניף
צילום: שאול גולן
מומלצים