שתף קטע נבחר

פלייבוי מפשיט את נשות סטארבקס

אנשי הירחון פנו אל מגישות-הקפה של הרשת המפורסמת עם הצעה מפתה: להצטלם לכתבה ללא בגדים. הנהלת סטארבקס לא ממש משתגעת על הרעיון

"באריסטות, החמודות שמכינות קפה, בואו להצטלם בעירום!". זהו פחות או יותר נוסח הקריאה שהוציאו אנשי פלייבוי אל מכינות הקפה מאחורי הדלפקים של רשת סטארבקס. הקריאה המיוחדת נועדה למשוך את עובדות הרשת לקראת פרסומו של גיליון מיוחד בשם "הנשים של סטארבקס", שיפורסם עוד במהלך השנה הנוכחית. המועמדות חייבות לפנות אל "פלייבוי" לפני 1 באפריל.
ראשי חברת סטארבקס, כצפוי אולי, לא חשבו שמדובר ברעיון חביב. בין 6,200 בתי-הקפה של הרשת המפורסמת עברה הידיעה (על היוזמה של "פלייבוי") כברק - ומייד אחריה הגיע הרעם. גורם בהנהלה הראשית של הרשת אמר: "רשת סטארבקס אינה שותפה ביוזמה של חברת פלייבוי ואינה תומכת בה".
אבל בעוד סטארבקס מתחיל לרתוח - הפילטרים של "פלייבוי" כבר החלו בתהליך סינון המועמדות. תרזה האנסי, הממונה מטעם פלייבוי על הפרויקט, ציינה כי כבר עתה הגיעו "המון פניות".
האנסי הסבירה: "סטארבקס היא חלק כה גדול בתרבות הפופ האמריקאית, ופלייבוי תמיד מנסה להימצא ברומו של כל גל חברתי - כך שזה נראה כמו התאמה טבעית, במיוחד למראה כל הנשים היפות שנמצאות שם". האנסי רמזה כי הנהלת סטארבאקס אינה יכולה להיות צד בפרשייה: "אם נערות רוצות להצטלם, ולעשות דבר-מה בזמנן החופשי, עליהן להיות במצב של אפשרות לעשות זאת".
הנהלת הירחון הבטיחה כי כל שימוש בשם "סטארבקס", כסימן-מסחרי וכנכס המוגן בידי זכויות-יוצרים, יבוצע באורח חוקי והוגן. "לקרוא לכתבה מצולמת בשם 'הנשים של סטארבקס', זה שימוש תיאורי הנכלל בהסדרי ההגינות המקובלים", נמסר מהירחון.
בין המועמדות, ייבחרו כ-10-15 המוצלחות ביותר שישותפו בכתבה המצולמת. בעבר פורסמו כתבות דומות על "סבן אילוון" (רשת מרכולים) - ועל "הנשים של אנרון" (תאגיד האנרגיה שפשט את הרגל), שעורר סערה ציבורית.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון
השפן של פלייבוי. מפשיט את מגישות הקפה
ארכיון
מומלצים