שתף קטע נבחר

היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  שייט: גל פרידמן חטף סטירה מהגולשת רוני שקד
  שקד תקפה אותו במהלך טקס סיום אליפות אס"א בגלשנים בטענה שחסם אותה בזינוק. פרידמן: "יש לה מזל שאני לא מרים יד על בחורות"

  אלוף העולם בגלשני מיסטרל, גל פרידמן, ספג אתמול (ד') סטירת לחי מהגולשת רוני שקד במהלך טקס סיום אליפות אס"א באילת. מיד בתום קבלת הגביעים ניגשה שקד לפרידמן, צעקה לעברו "כל הכבוד על מה שעשית" וסטרה לו. פרידמן ההמום לא הגיב ונטש את המקום. שקד: "זה הגיע לו. זה לא קשור למיקום שלי אלא ליחסים שבינינו".
  הסיפור החל בשעות הבוקר של היום האחרון לתחרויות. שקד טוענת שפרידמן הפריע לה בזינוק כדי לקדם את לי קורזיץ. פרידמן טען שדווקא שקד היתה זו שנגעה בגלשן שלו, והוא דרש שתעשה ענישה עצמית (צעד המקובל בשייט). שקד ערערה, אבל פרידמן, שסיים בכל השיוטים במקום הראשון, הודיע כי הוא מבטל את השיוט הזה ולא הופיע לדיון בערעור. עקב כך בוטל הערעור על ידי מנהל התחרויות, נינו שמואלי.
  שקד ירדה מהמקום השני לרביעי ובמקומה עלתה למקום השני לי קורזיץ, שתצא יחד עם שירי רון, פרידמן ואלכס חבנר לאליפות אירופה באפריל. שלישית בין הנשים סיימה נטע לוין, והשלישי בין הגברים היה ערן זולדן.
  פרידמן: "אני לא ארד לרמה שלה. יש לה מזל שאני לא מרים יד על בחורות. אם זה היה בחור הייתי מגיב אחרת. אני מרחם עליה שהגיעה למצב כזה, היא הפסידה מהטיפשות של עצמה. הצעתי לה לא לערער, אבל היא הלכה עם הראש בקיר. אני אתן לה כמה ימים להירגע ולהתנצל. אם היא לא תתנצל אגיש תלונה לאיגוד השייט. לא אתלונן במשטרה".
  לשקד יש גרסה שונה: "לסטירה אין כל קשר למיקום. זה קשור ליחסים שבינינו ואני לא מעוניינת להרחיב. הוא היה המאמן שלי ועכשיו הוא עוזר לקורזיץ. הוא חושב שאם הוא אלוף עולם אז מותר לו הכל. הוא כל הזמן מפריע ומאיים על כולם. מאז הזכייה הוא חושב שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה לגולשים אחרים. יש לי ששה עדים ששמעו אותו מודה בפני כי עשה את מה שעשה כדי להפריע לי ולסייע לקורזיץ. אין לי מה להתנצל בפניו. הוא זה שצריך להתנצל בפני ובפני הרבה גולשים".
  פרידמן: "קורזיץ עשתה תוצאה מצוינת בכוחות עצמה וחבל לערב אותה בסיפור. היא עקפה את שירי רון בשש נקודות ואני הגעתי לפניהם בחמש דקות. איך הספקתי להפריע לכולם ולסיים במקום הראשון?".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "שייט: גל פרידמן חטף סטירה מהגולשת רוני שקד"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים