שתף קטע נבחר

הוגש כתב אישום נגד הפדופיל מת"א

איתי ליבוביץ' נאשם שאנס שתי ילדות, בנות 8 ו-10, לאחר שהתחזה לשליח. הוא נאשם גם בביצוע מעשים מגונים בחמש ילדות נוספות לאחר ששימש כמדריך מחשבים במועדונית ומאבטח בגן ילדים

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש הבוקר (ד') כתב אישום נגד הפדופיל איתי ליבוביץ' על ארבע עבירות של אונס, מעשה סדום, ניסיון לאונס ומעשים מגונים שביצע בילדות.
מכתב האישום עולה כי ליבוביץ', בן 24, עקב אחר שתי ילדות לאחר שיצאו מבית הספר ועד הגיען לביתן. כשהבחין שהן לבד בבית, הוא התחזה לשליח שיש בידו משלוח למשפחה ואז אנס את שתי ילדות.
במקרה אחד הוא אמר שיש לו מכתב למסור להוריה של ילדה בת 8.5. היא סירבה לפתוח לו את הדלת, ואמרה כי היא צריכה להתקשר לאמה. הוא השיב לה מבעד לדלת כי "המכתב קטן ואני ממהר". כאשר פתחה הילדה את הדלת הוא איים עליה כי אם היא תצעק יכאיב לה. כשהילדה שאלה אותו מה הוא רוצה, ענה לה: "סקס".
באותו מקרה הוא הוביל אותה לחדרה, אנס אותה, ביצע בה מעשה סדום, ניסה פעם נוספת לאנוס אותה וביצע בה מעשה מגונה. בעקבות המעשים נגרמו לה חבלות גופניות קשות, בין היתר, דימום, שריטות ופצעים.
במקרה אחר הצליח להיכנס לבית של ילדה בת 10 שחזרה מבית הספר. הוא אנס אותה ולפני שעזב את הדירה איים עליה שלא תספר על כך לאיש מכיוון שהוא יודע היכן היא מתגוררת.
ליבוביץ' נאשם גם בביצוע מעשים מגונים בארבע ילדות קטנות, בנות 5 עד 6. לפי כתב האישום, הוא ביצע את המעשים כאשר התנדב ביוני 2002 כמדריך מחשבים במועדונית וביקש מילדות להתלוות אליו לחדר השירותים, שם ביצע בהן את המעשים.
בנוסף, הוא נאשם שביצע מעשה מגונה בילדה בת 5 כאשר שימש כמאבטח בגן בו למדה.

"שיחזר את כל המעשים"

מחר בבוקר תבקש הפרקליטות להאריך את מעצרו עד תום התהליכים המשפטיים נגדו. מבקשת הפרקליטות להארכת המעצר עולה כי ליבוביץ' הודה ושחזר את כל המעשים המיוחסים לו, וכי בידי המשטרה תצהירים של הורי הילדות בדבר המעשים וחוות דעת רפואיות המצביעות על הנזקים הרפואיים שנגרמו להן.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
ליבוביץ'. "שימש כמדריך"
צילום: אבי כהן
מומלצים