שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  הפדופיל מת"א: "אני מבקש סליחה מהילדות המסכנות"

  איתי לייבוביץ' דיבר היום לראשונה בבית המשפט על קרבנות סדרת מעשי האונס שבביצועם הואשם. לדבריו, הוא מבקש סליחה מהן ומשפחותיהן ו"מקווה שיתפסו אנשים כמוני יותר מהר"

  איתי ליבוביץ', שכונה "הפדופיל מתל אביב", הגיע הבוקר (יום ה') לבית המשפט המחוזי בת"א להארכת מעצרו, לאחר שאתמול הוגש נגדו כתב האישום המייחס לו ביצוע סדרת מעשי אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים בילדות.
  הדיון היה קצר: עורך דינו של ליבוביץ', מנחם רובינשטיין, ביקש שלקוחו ישהה בבידוד במהלך מעצרו באבו-כביר וזאת מחשש שאסירים אחרים יפגעו בו, או שהוא יפגע בעצמו - זאת לאחר שליבוביץ' ניסה פעמיים לשים קץ לחייו, גם במהלך מעצרו. כמו כן ביקש עו"ד רובינשטיין שלבית המעצר יגיע פסיכיאטר מטעם ההגנה, כדי לבדוק את מצבו הנפשי של לייבוביץ'.
  שופט בית המשפט המחוזי בת"א, צבי גורפינקל, האריך את מעצרו של ליבוביץ' עד ה-27 באפריל, אז יתקיים דיון נוסף בהארכת מעצרו. הנאשם עצמו, נראה רזה והמום והתקשה לענות לשאלות העיתונאים, שביקשו להבין ממנו מדוע ביצע את מעשיו.

  יש לך מה להגיד היום, לקרבנות שלך?

  "קשה לי להאמין שעשיתי את זה, ואני מקווה שימצאו את הכוח לעזור לילדות המסכנות האלה. יותר מזה אני לא יכול לקוות. לא נשאר לי כלום".

  מה אתה אומר לאימא שלך?

  "אני מצטער שהרסתי לה את החיים, לא היה מגיע לה. לא לה, ולא לילדות המסכנות האלה, ולא להורים המסכנים שלהן, ולא לאף אחד אחר... אני רוצה להגיד למשפחות סליחה על המעשים הנוראים שעשיתי".

  יש איזו דרך שאתה חושב שתוכל לעזור לילדות האלה?

  "שיתפסו אנשים כמוני הרבה יותר מוקדם ושהם ילכו לטיפול כמה שיותר מהר, כמה שיותר מהר".

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אבי כהן
  לייבוביץ'. שיתפסו אנשים כמוני
  צילום: אבי כהן
  מומלצים