שתף קטע נבחר

בי"ס בן גוריון – ביה"ס של החלומות

בית הספר החולוני זכה לתעודת הערכה מיוחדת על הגשמת יעדיו וחלומותיו לשנת הלימודים הנוכחית

מחוז תל אביב במשרד החינוך הכתיר את בית ספר בן גוריון ('בית הלומד') בחולון כ'בית הספר של החלומות'. באירוע שהתקיים בתיאטרון גבעתיים הוענקה לבית הספר תעודת ההערכה מטעם המדור ליזמות וחדשנות בחינוך על שהגשימו את חלומם בדרכים יצירתיות, מקוריות, חדשנות ודינמיות.
בתעודת ההערכה שניתנה ל'בן גוריון' נכתב: "מחוז תל אביב מתכבד להעניק למנהלת ביה"ס ולצוות המורים, התלמידים וההורים, תעודת הוקרה, על שנבחרו כבביה"ס של החלומות לשנת תשס"ג. על חזון, מעוף ויישום של פדגוגיה אחרת, ועל התעוזה להוביל תהליך שינוי מערכתי משמעותי בביה"ס".
מנהלת בית הספר, רותי קרן: "הגדרנו בביה"ס את החלום מבחירה למימוש עצמי. משפט המפתח הוא: 'בית הלומד' כמרחב חיים המאפשר צמיחה אישית וקהילתית. אפשרויות הבחירה המגוונות והסביבות העבודה השונות מפגישות את הלומדים עם מגוון דרכי העבודה והסגנונות הלמידה.
"אני גאה, שמחה ומאושרת שהגענו למעמד הזה, ומבחינתי מדובר בהגשמת חלום אישי – להצמיח בי"ס אל מימוש החלום בשיתוף צוות המחנכים והעובדים ב'בית הלומד'. מדובר בציון דרך אבל לא בסיומה, ואני רוצה להודות למפקחים צילה שפר ואביגדור גונן ולמינהל החינוך בעיריית חולון".
ממשרד החינוך נמסר כי המדור ליזמות וחדשנות בחינוך של מחוז ת"א חרט על דגלו לעודד את בתי הספר ואת גני הילדים לאורח חיים ההולם את האמירה 'הדורות משתנים ולפיכך יש לשנות גם את הלבושים'
עוד נמסר ממשרד החינוך כי מערכת החינוך של מחוז ת"א עוברת תהליך של שינוי מתמיד ומרתק, תוך שהיא מתלבטת, מחפשת דרכים ותרה אחר יוזמות חדשות. פרויקט 'בתי הספר של החלומות' מאתר בי"ס שנתקלו בבעיות, אבל הפכו אותן למנוף לצמיחה.

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החלום ומימושו. בי"ס בן גוריון (צילום אילוסטרציה)
מומלצים