שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  האחד

  ויוה, 250 פרקים

  פרק 250

   

  ג'וליו מודיע לאלביירי שעדנה פרסמה בעיתונות את האמת על השיבוט. הוא מעדיף לברוח, כדי לא לעמוד בפני המציאות שמצפה לו בברזיל. נזירה ומירו הופכים לזוג מוצלח. מל מתגברת על פחדיה ויוצאת מהקליניקה כדי להתחיל את חייה מחדש. רג'ינה מבקשת עזרה מאמה, אך זו מסרבת. מל מבקשת סליחה ממשפחתה על הסבל שגרמה להם. טאוויניו ומשפחתו מחליטים לשלם לקרלה דמי מזונות עבור הילד. אסקובר מוצא חברה חדשה. לאו עוקב אחר אלביירי במדבר במרוקו, והשניים נעלמים בחולות. תביעת האבהות על לאו מסתיימת בהכרזה שליאונידס הוא האב ודאוזה היא האם. ז'אדי ולוקאס נפגשים בחורבות, והשניים מתאחדים לעולמים. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  פרקים 249-245

   

  מוחמד ולטיפה מסרבים להאמין שנזירה באמת תתחתן עם מירו. זהרוברטו נפגש עם מוחמד, מספר לו על אהבתו לסמירה ומודיע לו על כוונתו להתאסלם למענה. לוקאס נפגש עם זאין לברר איפה ז'אדי, והשיחה מידרדרת לחלופי מהלומות. עלי מנסה לאתר את סמירה ולהחזיר אותה הביתה. סעיד מגלה שז'אדי חטפה את קדיז'ה ונסעה למרוקו. ססיליה ולובאטו, עורכי הדין שמייצגים את דאוזה ולוקאס במשפט נגד ליאונידס, נכנסים לפעולה. נאנדו מחליט להצטרף לתוכנית שיקום. ז'אדי וקדיז'ה נוחתות בפס.

   

  לובאטו מגיע לביקור אצל ילדיו, אך מקבל רגליים קרות בכניסה, ובורח מהמקום כדי לשתות ולהסניף. מאוחר יותר הוא חש רע ומובהל לבית החולים, כשילדיו עוקבים אחריו בלי לדעת מיהו. נאנדו מתוודה בפני אסקובר על ייסורי ההתמכרות שלו, והאב הנבוך מזעיק את קלריס לסייע לו. ליאונידס נותר פעור פה לנוכח הרמה המקצועית הגבוהה שלובאטו מפגין בבית המשפט. בדיקת ה-DNA השנייה של טאוויניו מעלה תוצאות זהות, ולידיאני מגרשת אותו מהבית. נזירה וסיעד נוסעים למרוקו.

   

  מוניק, בתו של לובאטו, נפגשת איתו ואומרת לו שהוא חסר לה. עלי מתלונן בפני זוריידי שאף אחת מנשותיו אינה מקשיבה לו. מאיזה מציעה ללוקאס לצאת ולחפש את ז'אדי. תביעת האבהות של ליאונידס מסתיימת בהכרזה שליאונידס הוא אביו של לאו. דאוזה עוזבת את האולם בצעקות. טלמיניה חושדת בקראוזה, וסוחטת ממנה הודאה שהיא נהגה להבריח את הקונדומים המשומשים של טאוויניו, כדי שקרלה תיכנס להריון ממנו. לידאני מרשה לטאוויניו לחזור הביתה. זהרוברטו מתאסלם ומבקש ממוחמד ללמדו את הקוראן. סעיד מחפש את ז'אדי וקדיז'ה בפס, אך ללא הצלחה.

   

  אורליו, בעלה לשעבר של אלסיניה, תובע ממנה מחצית מרכושה. לובאטו ובתו משקמים את הקשר ביניהם. מל מחליטה להתאשפז מחדש. קלריס הולכת לקבוצת תמיכה. מאיזה עוזבת את בית משפחת פראס. דאוזה ממשיכה במאמציה להוכיח שהיא אמו של לאו. עמליה מתחילה לכתוב את הביוגרפיה של אלביירי. עדנה ממשיכה במסע הנקם שלה נגד אלביירי, והפעם בלי התקשורת. עלי מודיע על כוונתו להתחתן עם זוריידי. סעיד מאתר את קדיז'ה ולוקח אותה מז'אדי.

   

  איווט מבקשת מדלווה להיות הסנדקית של בנה. זאין ורוז'ה מפטרים את אלסיניה מעבודתה. היא נותנת את מחצית רכושה לאורליו. לובאטו מבקר את ילדיו בביתם. זאין וז'אדי נפגשים במרוקו והוא מודיע לה שבכוונתו לקחת אותה איתו לברזיל. רוז'ה מציע לקרליס נישואין. חתונתם של עלי וזוריידי נחגגת במסיבה מפוארת. היא מבקשת ממנו מתנת נישואין מיוחדת, לסלוח לז'אדי. אמינה מקווה להינצל מרווקותה, בזכות אחד מאורחי החתונה שמגלה בה עניין.

   

  פרקים 244-240

   

  שאנדה מלווה את מל לבית החולים, ובדרך נודע לו שהילד שהיא עומדת ללדת הוא שלו. זוריידי לא מצליחה לקרוא בקפה של ז'אדי. נזירה קוראת בעיתון שמירו עומד לצאת למרוקו, ומתחילה לתכנן תוכניות. טאוויניו, אודט וקרלה נפגשים בבית המשפט. קרלה מספרת לשופט על ה"רומן" שהיה לה עם טאוויניו. נאנדו נפגש עם ססאו, ובמהלך הבילוי הוא נעלם כדי לקנות סמים. עלי שולח בסתר כסף לז'אדי.

   

  זאין מציע לז'אדי נישואין. התינוק של מל נולד עם בעיות נשימה. שאנדה נודר נדר דתי, שיתקיים אם הילד יישאר בחיים. עדנה מחליטה להתלונן על אלביירי בפני ועדת האתיקה. דאוזה תוהה האם ז'אדי באמת מעוניינת בלאו. קרלה ואודט ממשיכות עם מסכת השקרים שלהן בבית המשפט. מוחמד רואה את סמירה משוחחת עם זהרוברטו ומחליט לשלוח אותה לפס. סמירה מחליטה לברוח מהבית. רוז'ה מתחיל לגלות את פרצופה האמיתי של אלסיניה. אסקובר עדיין חושב (בטעות) שקלריס מעוניינת לחזור אליו.

   

  ז'אדי מחליטה לחזור למרוקו ולקחת את קדיז'ה איתה בלי להודיע לסעיד. איווט סוגרת את החשבון שלה עם אלסיניה, לאחר שיחתה של זו עם ליאונידס. ראש ועדת האתיקה לא מאמין שאלביירי אכן ביצע שיבוט. אלביירי מחליט לספר לעמליה את האמת, ולפרסם את סיפורו של לאו בעיתונות העולמית. הוא שומע מג'וליו שדווקא הוא הוזכר כמועמד לראשות ועדת האתיקה. עלי מייעץ למוחמד לשקול היטב את מעשיו לפני שהוא שולח את סמירה לפס.

   

  דלווה, עדנה ואלביירי מוזמנים להעיד בבית המשפט. קלריס דוחה את הצעתו של אסקובר לחזור אליה. איווט נכנסת להריון. בדיקת ה_DNA מוכיחה שהבן של קרלה הוא בנו של טאוויניו. לובאטו אוזר אומץ ומבקר את ילדיו, לאחר שנים של ניתוק. סמירה בורחת מהבית. לאו רוצה לצאת עם ז'אדי למרוקו, למורת רוחה של דאוזה. אלביירי מתוודה בפני עדנה שהוא נהנה מהערצתה של עמליה אליו, והיא מחליטה לעזוב את הבית.

   

  טאוויניו דורש בדיקת DNA נוספת. הרופאים אוסרים על מל להניק את התינוק. מאיזה מצטרפת לקבוצת תמיכה לבני משפחה של מכורים. נקודת החן המשותפת של לאו ולוקאס הופכת לעדות חשובה בבית המשפט. ג'ורה מציעה למל לעבור לגור אצלה עם התינוק. ראנייה מגלה שקדיז'ה מתכננת לברוח עם אמה למרוקו, ומחליטה לא לומר כלום לסעיד. מירו מציל את נזירה מטביעה בים. אלסיניה נלחצת מהופעתו של אורליו, בעלה לשעבר, שנוצל ורומה ללא בושה. נאנדו שוב נעצר.

   


  פורסם לראשונה 16/04/2003 10:25

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ג'יובנה אנטולי ומוריליו ביניסיו, "האחד"
  לאתר ההטבות
  מומלצים