שתף קטע נבחר
  • מילון ההריון

לידה טבעית

כמו צימר חביב בגליל העליון, עם נוף הרים צלול כיין

אם היו עושים רשימת "אין & אאוט" של הריון, זה היה זוכה ללא ספק לככב בראש רשימת ה- IN. היום כבר לא באים, נשכבים על מיטת העינויים, צורחים כמה קללות טובות על עיסוקיה של החמות ומעשיו הגובלים-בפלילים של הבעל, ויוצאים עם תינוק חייכן וחיוך פולארויד. לא. הכל רוחני כזה כאילו, להתחבר לחוויה, להרגיש את האמהות, להשתלב בנשימות (לצעוק א-פ-י-ד-ו-ר-ל, זה מה שאתן צריכות ללמוד! מה לא ברור?).
בראש הרשימה יש את החדר הטבעי – נראה כמו צימר חביב בגליל העליון, עם נוף הרים צלול כיין, מיטת אפיריון מעץ מלא צבוע בחום אגוז מרוטש, מצעי סאטן רכים בגוון חמרה, אמבטיית ג'קוזי לאישה ובן זוגה, כדור לידה חביב שאפשר להקפיץ עליו את העכוז בין עיסוי בשמן שקדים לעיסוי בשמן לבנדר בניחוח מרגיע, טלוויזיה מחוברת לכבלים אם בא לך להתעדכן באופרת הסבון החביבה עליך ואפילו כריות ענק להניח גופך ולשקוע בשנת ישרים.
הלו! תתעוררי! קחי 300 שקל סעי לצפון ותשכרי צימר! מה את חושבת, שבאת לפה ליהנות? פה יולדים, מותק. ותתחילי ללחוץ. כואב לך? לא נורא, תשתכשכי במי הג'קוזי הצלולים בניחוח לבנדר עדין... מה אמרת, לא שמעתי? אה, א-פ-י-ד-ו-ר-ל... מצטערים, זה כבר לא באופנה.

יש לכם עוד ערכים הריוניים באות ל'? הוסיפו אותם כאן, באמצעות "תגובה לכתבה"
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לידה טבעית - כמו צימר חביב בגליל העליון, עם נוף הרים צלול כיין
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים