שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מהנעשה בעולמנו

  הידיעות היותר מעניינות: תביעה נגד פלייבוי, טביעה בגלל ברבור, מה עשיתי עם סכין הקצבים החדש שלי ועוד  סינגפור מתכננת לדרג את בתי השימוש הציבוריים

  במסגרת מבצע חדש, העונה לשם "שירותים שמחים", תדרג ממשלת סינגפור את בתי השימוש הציבוריים הפזורים במדינה. הדירוג ייערך בשיטת ה"כוכבים", המוכרת לכולנו מבתי המלון.
  הבוחנים ידרגו את בתי השימוש לפי מדדים של ניקיון, עיצוב ונוחיות, כך מוסר ג'ק סים, נשיא מועצת בתי השימוש הסינגפורית. המועצה בראשה עומד סים היא זו האחראית, ביחד עם משרד הבריאות, לשיטת הדירוג החדשה.
  "החלטנו להפעיל את התוכנית, כי נוצרו לנו יותר מדי מצבים בהם אנשים נכנסים לבתי שימוש ציבוריים ולא יודעים למה לצפות. לצערנו, ברוב המקרים הם יוצאים מהם מזועזעים או מלאי גועל", מסביר סים. "כשבתי השימוש נקיים, אנשים שמחים ובריאים", הוא מוסיף.
  ניקוד של שלושה כוכבים אומר שהשירותים מנוקים באופן סדרתי וזוכים לאספקת נייר, סבון ומגבות קבועה. בתי שימוש שלא יעמדו בתנאים הדרושים לקבלת שלושה כוכבים, לא ידורגו כלל.
  על מנת לקבל חמישה כוכבים על בתי השימוש להיות מעוצבים בצורה כזו שתאפשר תנועה נוחה ונעימה של המשתמשים מהאסלות אל הכיורים.

  ברבור הטביע אישה בפולין

  אישה ששחתה באגם במחוז פלוק שבמרכז פולין טבעה למוות, לאחר שהותקפה על ידי ברבור. עדי ראייה אמרו כי האישה לא הצליחה להימלט מאחיזתו של התוקף המכונף, נבהלה וטבעה. צוות הצלה משה את גופתה מהאגם לאחר כשעתיים.
  להנחת המומחים, האישה התקרבה תוך כדי שחייה לטריטוריה של משפחת הברבורים, והם תקפו את את מסיגת הגבול.

  דוגמנית עירום תובעת את פלייבוי על הפקת קלטת פורנו לסבית

  דוגמנית עירום מצליחה, שאף זכתה פעמיים ברציפות בתחרות הביקיני של מגזין פלייבוי, תובעת את המגזין ואת מייסדו, יו הפנר, על כך שצילמו אותה, שלא בידיעתה, ככוכבת פורנו לסבית.
  ג'ניפר וויטני טוענת בכתב התביעה שהגישה לבית המשפט המחוזי בלוס אנג'לס, שהיא צולמה באחוזת פלייבוי למה שכונה "קידום מכירות לצבעי גוף אמנותיים". לטענתה, תמונתה מאותו האירוע הופיעה לאחר מכן על עטיפת קלטת בשם "מסיבות באחוזות פלייבוי, הרגעים הלוהטים".
  וויטני טוענת כי היא מעולם לא הרשתה לפלייבוי להשתמש בתמונותיה על עטיפת הקלטת. כמו כן, היא טוענת שמהקלטת משתמע, כי היא השתתפה במסיבות פורנוגרפיות, בהן נשים הפשיטו ונישקו אחת את השנייה.
  מכתב התביעה עולה, כי "הקלטת מטעה את הצופה, וגורמת לו לחשוב שכל הדוגמניות שדיגמנו את ציורי הגוף האמנותיים, בעצם השתתפו במסיבת פורנוגרפיה לסבית".
  וויטני טוענת שהצגתה בקלטת פוגמת ברקורד המקצועי שלה כדוגמנית, וכי עקב כך נפגמו סיכוייה למצוא עבודה טובה. היא תובעת את פלייבוי על חדירה לפרטיות, הונאה והולכת שולל.
  עד לרגע כתיבת שורות אלו, לא נתקבלה תגובה רשמית מחברת פלייבוי או מבאי כוחו של הפנר.

  אשכים - יוק

  אישה גרמניה מהעיר קונסטנז, כרתה את אשכי בעלה, תוך כדי מריבה שהתפתחה במהלך קיום יחסי המין. באירוע הדומה להפליא לזה בו נכרת איבר מינו של קצין הנחתים האמריקני, ג'ון בוביט, כרתה האישה בת ה-43 את אשכיו של בעלה בן ה-34, באמצעות סכין קצבים. "הם השתעשעו להם במיטה, ופתאום היא קפצה עליו עם הסכין", סיפר דובר המשטרה המקומית.
  הבעל המדמם הצליח, בשארית כוחותיו, להסיע עצמו לחדר הניתוח. תוצאות הניתוח טרם ברורות. האישה ניסתה להתחמק אל מסעדה, בה עצרו אותה כוחות המשטרה. לאחר מכן היא שוחררה בערבות. מממצאי החקירה עולה, כי הסיבה לכריתה איננה ברורה.
  בשנת 1993 הצליחו מנתחים לשחזר את איבר מינו של בוביט, שנכרת על ידי אשתו ונזרק אל מחוץ לחלון. מאוחר יותר הוא אף הפך לכוכב פורנו מצליח.

  הביאה בתרגום: נועה רז
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ארכיון
  חטף תביעה
  ארכיון
  שמחה ובריאות
  צילום: איי פי
  רק תיזהרו שם באגם
  צילום: איי פי
  מומלצים