שתף קטע נבחר

מנהלים חדשים לחטיבות הביניים בעיר

הושלמה הצבת המנהלים לששת חטיבות הביניים החדשות שיפתחו בשנה הבאה בבת ים

ועדת המכרזים של משרד החינוך בחרה לאחרונה את המנהלים של חטיבות הביניים החדשות שייפתחו בבת ים: אלי פרנקו ינהל את חטיבת הבונים ורונית בן שלום תנהל את חטיבת חשמונאים. בכך הושלמה מצבת המנהלים בששת חטה"ב החדשות שנפתחות במגזר הממלכתי בבת ים.
מנהלת התיכון ה'שש שנתי' אורט הבונים, גלי תיכון, מספרת על המנהל החדש של החטיבה, פרנקו: "התרשמתי שמדובר בבחור נהדר שנולד בבת ים, יש לו ניסיון בתחום החינוך הלא פורמלי, הוא מתמחה בתחום המחוננים ובסביבות מתוקשבות ואני מאחלת לו ולנו המון הצלחה". גורם בכיר בעירייה המכיר את פרנקו טען: "התפקיד הזה קטן עליו. הוא ניהל מערכת של מחוננים בתיכון המכללה למינהל במישור ארצי. הוא עושה קאמבק קטן מכפי מידותיו ולכן אני לא חושב שהוא יהיה בתפקיד הזה לאורך ימים, אלא יראה בו קרש קפיצה לתפקיד גדול יותר במערכת החינוך".
מנהל אגף החינוך בעירייה, עוזיאל לב, הגיב: "אני מרוצה מאד שפנקו לוקח על עצמו את התפקיד הזה". על בן שלום אמר לב: "אני לא מכיר אותה באופן אישי, אבל לאור חוות הדעת הטובות שקיבלה היא בוודאי מתאימה לבי"ס חשמונאים שיפעיל מגמות חשובות, וישלב את החווה החקלאית והאינטגרציה".
מנהלת התיכון ה'שש שנתי' חשמונאים, עידית מאוורר, אמרה על בן שלום: "יש לה רקורד רציני ו'קבלות' בשטח. מדובר באישה שתרמה רבות למערכת ואני מקווה שנעבוד יחד כדי להצליח להצמיח את ביה"ס למה שמצפים ממנו, ושנוכל לעמוד יחד באתגרים הגדולים שעומדים בפנינו".

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אגמון
במערכת החינוך מקווים שהמנהלים החדשים יעמדו בציפיות
צילום: אורן אגמון
מומלצים