שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  PaperPort Pro 9: מערכת ניהול מסמכים מושלמת

  רוב המשתמשים מכירים את PaperPort כתוכנת עזר פופולרית שנמכרת עם סורקים איכותיים, בעיקר לשימושים משרדיים. אך מה שהם רואים הוא רק קצה הקרחון של תוכנה המיועדת לנהל בחוכמה את כל סוגי המסמכים במשרד

  רוב המשתמשים מכירים את PaperPort כתוכנת עזר פופולרית שנמכרת עם סורקים איכותיים, בעיקר לשימושים משרדיים. אך מה שהם רואים הוא רק קצה הקרחון של תוכנה המיועדת לנהל בחוכמה את כל סוגי המסמכים במשרד. עכשיו בגרסה 9 מעודכנת, PaperPort סוגרת את אחרוני הפרצות בסביבת העבודה.
  היא יודעת לטפל במסמכים בפורמט PDF לכל אורך מסלול הזרימה, מהסורק ועד לארכיב, כולל חיפוש מילים בתוך הטקסט (בהנחה שהשפה נתמכת על ידי תוכנות ב-OCR. התוכנה שמגיעה בחבילה, OmniPage OCR, אינה מבינה עברית), אינדקסציה של התוכן ומיון לפי נושאים. אפשר לגרור קובצי Office ודואר אלקטרוני לתוכנה כדי להפוך אותם ל-PDF, להדפיס קובצי PDF על מדפסת מקומית או לשלוח אותם לשרת FTP כדי שיעלו באתר Web.
  התוכנה יודעת לזהות חללים ריקים, שנועדו למילוי, במסמכים - גם אם המקור הוא מסמך סרוק (למעשה תמונה). די לגרור את הטופס הסרוק ל-Form Typer כדי שהתוכנה תאפשר לכם למלא את החסר ישירות, על ידי הבאת הסמן למקומות הריקים על המסמך.
  הגרסה הרגילה של PaperPort Pro 9, שנקראת Deluxe, עולה 100 דולר ומיועדת למשתמש יחיד או משרד קטן. במחיר 200$ תקבלו את גרסת Office, הכוללת סריקה ברשת המקומית והמרה מסיבית של מסמכים במוד אצווה (Batch).

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים