שתף קטע נבחר

הפלופ של בן וג'יי לו

סרטם המשותף של הזוג הכי לוהט בהוליווד מתואר ע"י המבקרים כאחד הגרועים ביותר בכל הזמנים

הם הזוג הנוצץ של הוליווד, כולם מדברים עליהם, כולם מצלמים אותם - אבל מתברר שלא כולם ממש מעריכים את מה שהם עושים. סרטם המשותף הראשון של הצמד-חמד בן אפלק וג'ניפר לופז, "ג'יגלי", שעולה בסוף השבוע על האקרנים בארה"ב, זוכה לקטילות בעוצמה חסרת תקדים.
"זה אחד הסרטים הגרועים בכל הזמנים", קבעו חלק מהמבקרים, שהשתמשו בכל השנינות שברשותם על מנת להתעלל בסרט. "זוהי נקודת שפל בהיסטוריה של הקולנוע", אמרו אחרים.
הסצינה שזכתה ללעג הרב ביותר היא זו שבה מפשקת לופז את רגליה ופונה לאפלק במשפט שייזכר לדורות וברשותכם לא נתרגם אותו: "It's turkey time. Gobble, gobble"
רוג'ר פרידמן, מבקר רשת פוקס, קבע כי "הסרט הזה יותר גרוע אפילו מכפי שהיה ניתן לצפות לאור השמועות. הסרט, אם בכלל ניתן לכנותו בשם הזה, הוא אסון מוחלט". ה"ניו יורק פוסט" הקדיש עמוד שלם להתעללות בסרט שבחלק ניכר ממנו מקדיש אפלק מאמצים להפוך את לופז מלסבית לסטרייטית, רעיון שבזכותו כתב מבקר אחר כי "זה מועמד טוב לסרט הכי מצחיק שבכלל לא היה אמור להיות כזה".
למרות שאפלק ולופז עומדים להינשא בחודשים הקרובים, המבקרים טוענים כי הניצוץ שקיים ביניהם במציאות, לא נראה על המסך. גם מאבקי הכוח שמאחורי ההפקה בין התסריטאי-במאי מרטין ברסט לבין בעלי הסטודיו ג'ו רות, לא תרמו כנראה לאיכות הסרט. הוויכוח העיקרי היה האם להראות בסצינה האחרונה ובכרזת הפוסטר את מה שפרסם את לופז: ישבנה המופלא, מה שלא קורה לבסוף. ברסט, שאחראי להצלחות כמו "ניחוח אשה" ו"מרדף של חצות", עושה לדברי המבקרים עבודה איומה, מה שאולי מאושש את תיאוריית הקונספירציה שהסרט נועד להיות גרוע כדי להפסיד כסף, לצרכי מס.
אם זה לא מספיק, הזוג עומד לככב בסרט נוסף שמצולם בימים אלה. "ג'רזי גירל" של הבמאי המוערך קווין סמית. מעריצי סמית כבר מביעים חשש מכך שאפלק, שהתגלה בסרטיו המוקדמים של סמית, וג'יי לו, יצליחו להחריב בזכות כשלונם הנוכחי גם את הפרוייקט העתידי לו הם מחכים.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים