שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אהבת אמת

  ויוה פלטינה, 95 פרקים

  פרקים 95-93

   

  איב יורה בעת שמריאן מתכוננת לברוח, והמשטרה עוצרת אותו ואת מריאן. צ'וי לא מגיע בזמן כדי להגיד למנואל שהכל היה מזימה של רמון, והוא מסגיר את עצמו במבצר. האיכרה שמצאה את מנואליטו מחזירה אותו הביתה.

   

  מנואל נידון למוות, ומתילדה הולכת עם מנואליטו להיפרד ממנו. אדולפו משחרר את מנואל מיוזמתו הפרטית, והמושל דן אותו למוות על בגידה.

   

  מנואל חוזר לקבוצתו של אמדאו קורונה. סוליס נהרג בעת שמנואל ואנשיו כובשים את מצודת סן פרננדו. מתילדה מחכה לשובו של מנואל, אולם זה נפצע, ולעיר מגיעה בשורה כי הוא נהרג בקרב. מתילדה מתאבלת, אך כעבור שלושה חודשים הוא חוזר עם סילבנו וכולם חיים באושר ובעושר. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  פרקים 92-90

   

  מנואליטו נעלם באמצע היריד, והחיפושים אחריו עולים בתוהו. מרי דה לה רוקט האמיתית מגיעה לביתו של דודה ופוגשת שם את מריאן, שאומרת לה שישנה בת דוד אחרת בשם מרי, ושהיא עזבה.

   

  רמון משתמש בהיעלמותו של מנואליטו ושולח את סילבנו להגיד למנואל שהוא מחזיק בבנו, ושאם לא יסגיר את עצמו, הוא יראה את בנו בחיים. רמון מגיע בעת שמריאן נמצאת עם שתי הנזירות, ומגלה כי היא אינה מרי דה לה רוקט.

   

  מנואל מספר למתילדה שרמון חטף את מנואליטו, והיא נוסעת לטרינידד כדי להתחנן שישיב אותו. מנואל נחוש בדעתו להסגיר את עצמו. מרי דה לה רוקט מוסרת את עדותה שהיא אחייניתו האמיתית של אדון חואקין.


  פורסם לראשונה 04/09/2003 12:05

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים